Komunitní zahrada

Rada bych vytvořila místo, kde se budou setkávat lidé, kteří nemají možnost zahrady anebo by se zkratka jen radi setkávali na místě, kde mají podobné zájmy. S malým přírodním hřištěm pro děti. Velkou inspiraci mi je KZ v Řepích. Tu milujeme.
Nerealizovatelné
2023/24
Sdílet:

Rada bych zde měla kontejner s potřebným vybavením, oplocení, záhonky a přírodně vytvořené dětské hřiště. V Řepích tato zahrada funguje krasne. Lidé se tam setkávaji, vyměňují si sazenicky. Je zde také toitoika, na místě se dejou ruzne workshopy a celkově se tam zastavuje čas. Urcite to chce nějaké investice, ale myslim, ze dobrou komunikací a společnými silami by se dala zahrada vytvořit celkem financne nenáročně. Ideálním místem mi prijde palouček u hřiště u Bazantnice, je zde krasny vyhled, otevřeny prostor a podle me i dobra, úrodná půda.

Odhadované náklady

200000 Kč

Umístění

Nerealizovatelné

Na navrhovaném pozemku je záměr komplikovaně realizovatelný z důvodu nemožnosti pozemek oplotit. Po dohodě s autorkou návrh označen jako nerealizovatelný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Komunitní zahrada Hostivice Jih

Vybudování komunitní zahrady pro radost, kde můžete pěstovat vlastní zeleninu, zabořit ruce do hlíny a odpočinout si od každodenního shonu, potkat se se sousedy a společně budovat zelenější okolí. Smyslem je nejen pěstovat kvalitní zeleninu, ale také dobré sousedské vztahy.

Více »