Kontejnery Okrajová/Lipová

Zřízení důstojného a estetického místa pro odpadové nádoby v obytném souboru Bažantnice. Křižovatka ulic Lipová – Okrajová.
Nerealizovatelné
2023/24
Sdílet:

Výstavba přístřešku na odpadové nádoby u lesní školky v nevyužitém prostoru na pozemku města v ulici Okrajová.
Cílem je zřídit zastřešené, estetické a funkční místo pro odpadové nádoby, které jsou určeny pro domy 2065/2066/2067.
Práce by obsahovala vykácení náletových křovin. vyrovnání terénu a položení, v ideálním případě, zámkové dlažby. a vystavění kontejnerového přístřešku.
např. https://www.acerww.cz/cs/pristresky-pro-odpadove-kontejnery
Viz přiložené foto.

Odhadované náklady

250000 Kč

Umístění

křižovatka Okrajová Lipová

Nerealizovatelné

Z prostředků participativního rozpočtu nerealizovatelné. Záměr nesplňuje podmínku přístupnosti a využitelnosti všemi obyvateli Hostivice, protože kontejnery na odpad jsou ve vlastnictví SVJ (společenství vlastníků jednotek).

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Komunitní zahrada Hostivice Jih

Vybudování komunitní zahrady pro radost, kde můžete pěstovat vlastní zeleninu, zabořit ruce do hlíny a odpočinout si od každodenního shonu, potkat se se sousedy a společně budovat zelenější okolí. Smyslem je nejen pěstovat kvalitní zeleninu, ale také dobré sousedské vztahy.

Více »

Kdo si hraje, nezlobí!

Rozšíření prostoru kolem Rákosníčkova hřiště o další prvky – kuličková dráha a stabilní pinpongový stůl. Časem by bylo možné doplnit o další prvky – hezké posezení, pítko apod.

Více »

Hostivice jako město nejen rybníků, ale také mostů a mostků přes potok.

Hostivice je nejen místem s rybníky, ale také s několika potoky protínající území obce. Bylo by dobré, kdyby byla umožněna lepší pěší prostupnost území přes tyto potoky. Mosty a mostky někde jsou a dosluhují, jinde zcela chybí, nebo jsou špatně přístupné. Cílem návrhu je vytypovat konkrétní místa a doplnit je jednoduchými dřevěnými lávkami.

Více »