Venkovní stoly na stolní tenis

Navrhuji, aby byly ve městě instalovány venkovní veřejné stoly pro stolní tenis. Na území města nevím o žádném veřejném stole pro ping pong, přitom je to stále žádaný sport, není finančně náročný a je takřka pro všechny věkové kategorie. Mohou se dělat turnaje, což také děti vytáhne ven od počítačů.
Realizovatelné
2023/24
Sdílet:

Navrhuji, aby byly ve městě instalovány venkovní veřejné stoly pro stolní tenis (6-8 kusů). Ideálně v areálu sokolovny, pumptracku, také v okolí základní školy (u nového venkovního sportoviště) nebo v přilehlém parku, případně v rámci dětských hřišť. Kde bude místo, bude vhodné umístit i po 2 kusech pro případné turnaje ve více lidech. V průběhu zpracování návrhu se zjistilo, že jeden stůl se vejde do areálu sokolovny, další dva  na nové venkovní sportoviště u Základní školy.
U dalších původně navrhovaných míst nebyl dostatečný prostor nebo pozemek nebyl v majetku města.

Odhadované náklady

150000 Kč

Umístění

Areál sokolovny, u základní školy (u nového venkovního sportoviště).

7 komentářů

 • Toto mi přijde úplně super a podpořila bych všema deseti i na více místech.

  Reagovat
 • Dobrý den,

  hodnotím tento návrh jako nejlepší a byla bych moc ráda, kdyby se stoly zrealizovaly!

  Díky,
  TS

  Reagovat
  • Dobrý den, hlasovat můžete na webu participativního rozpočtu: tvoje.hostivice.eu

   Reagovat
 • Výborný nápad, ale 2 stoly prosíme umístit na sportovní hřiště v Bažantnici, kde mnoho dětí a rodičů projevilo zájem také o tyto stoly na ping-pong. Děti jsou zde aktivní, hřiště je bohatě využíváno.
  Děkuji

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Komunitní zahrada Hostivice Jih

Vybudování komunitní zahrady pro radost, kde můžete pěstovat vlastní zeleninu, zabořit ruce do hlíny a odpočinout si od každodenního shonu, potkat se se sousedy a společně budovat zelenější okolí. Smyslem je nejen pěstovat kvalitní zeleninu, ale také dobré sousedské vztahy.

Více »

Bez bláta a louží

Peší část stezky podél Litovického rybníka a ptačí pozorovatelny v Hostivicích je kouzelné místo, které je obyvateli obce hojně navštěvováno. Toto jedno z mála cenných míst v Hostivici stojí za pořádnou péči a úpravu. Návrh úpravy stezky zahrnuje vytvoření zpevněné mlatové cesty a rekonstrukci mostku přes potok (přivaděč).

Více »

Jak (ne)krmit vodní ptáky

Cílem projektu je instalovat u vybraných rybníků na území města Hostivice panely, které by informovaly o tom, jak (ne)krmit vodní ptáky.

Více »