Terč na vajgly_VAJGLOVNÍK

Děčín je plný nedopalků, které hyzdí město. Existuje však koš, který motivuje kuřáky k vyhazování nedopalků. Jeho název je vajglovník. Je ve tvaru terče a dělá tak vyhazování nedopalků zábavou. V případě realizace projektu dojde k většímu zájmu o čistotu města, oživení některých míst a snížení nákladů na úklid. Až 5 míst, kde budou koše umístěny, bude vytipováno s veřejností, autorem projektu a městským architektem.
Realizovatelné
2020
Sdílet:

Děčín je plný nedopalků, které hyzdí město. Existuje však koš, který motivuje kuřáky k vyhazování nedopalků. Jeho název je vajglovník. Je ve tvaru terče a dělá tak vyhazování nedopalků zábavou.
V případě realizace projektu dojde k většímu zájmu o čistotu města, oživení některých míst a snížení nákladů na úklid. Až 5 míst, kde budou koše umístěny, bude vytipováno s veřejností, autorem projektu a městským architektem.

Odhadované náklady

32500 Kč

Umístění

celý Děčín

Posouzení realizovatelnosti

Realizovatelné

Znečištění je dlouhodobou problematikou, se kterou se město Děčín potýká. Takovýto záměr, by mohl z části přispět v okolí těchto inovativních košů k většímu zájmu o čistotu města, snížení nákladů na úklid a oživení vybraných míst, kdy takovýto design může být pro občany zábavou. Odbor rozvoje proto souhlasí se záměrem a realizovatelností tohoto návrhu.
Realizovatelnost - ANO

V případě, že bude umístěno na pozemek města, realizovatelnost - ANO.

V případě, že bude umístění na pozemku města, v místě větší koncentrace lidí a bude přínosem pro zvýšení čistoty města.
Realizovatelnost - ANO

Jeden komentář

  • Záměr v participaci neuspěl, ale přesto byl realizován. Složili se na něj místní. A funguje 🙂 Můžete se sami přesvědčit.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy