Bezpečné dětské hřiště v Březinách, na travnaté ploše

Chtěli bychom našim dětem dopřát hezky vybavené hřiště na bezpečném místě, které tato poloha nabízí. Na stejné ploše se nachází i workoutové hřiště, které bylo vytvořeno v minulé etapě Tvoříme Děčín a tak nabízí výbornou příležitost, kdy si i rodiče mohou zacvičit a děti si mezitím pohrají na hřišti. Hřiště by sloužilo nejen pro místní děti, také by nabídlo možnost projíždějícím rodinkám po cyklostezce si na chvilku na hřišti odpočinout.
Čeká na posouzení realizovatelnosti
2020
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Jednalo by se o umístění herních prvků přímo na travnatou plochu s ohraničením nízkým plůtkem. Kromě herních prvků, ke kterým se dostaneme by mělo místo mít min. 2 stoly s lavicemi, odpadkové koše, samostatné lavičky a stojan min. na 8 kol.
Z herních prvků bychom byli rádi za pískoviště se stíněním, dřevěný či kovový kolotoč, houpací koně, houpací kruh, menší vzduchová trampolína, prolézací hrad s klouzačkou a tobogánem, lezecí pyramida, tabule pro kreslení křídou, klasická houpačka „koně“ pro dva a houpačka pro jednoho s houpačkou pro nejmenší i pro větší. Za všechny rodiče předem děkujeme.

Odhadované náklady

500000 Kč

Umístění

Travnatá plocha za autobusovou zastávkou v Březinách u workoutového hřiště

Posouzení realizovatelnosti

Pravděpodobně se jedná o pozemek p.č. 276/23 – vlastník statutární město Děčín – nutné respektovat podmínky ze smlouvy o bezúplatném převodu do vlastnictví města a nebo se pravděpodobně jedná o pozemek p.č. 276/49 – vlastníka statutární město Děčín, oba v k.ú. Březiny u Děčína. Pozemek p.č. 276/23 nesmí být užíván ke komerčním účelům ani jinak pronajat. V příloze snímek z katastrální mapy s vyznačením majetku města. Výsledek realizovatelnosti: ANO

Odbor místního hospodářství

3 komentáře

  • Dobrý den, hřiště pro svalové tady je a občas jsem někdo přijede si zacvičit, ale využití je tak 20% účast. Co tu je 100% je bordel všude samé poházené Pet lahve po zemi. Je vidět jedna popelnice a malý koš nestačí jelikož tu místo cvičení posedává mládež ze sídliště a chlastá 😡- dobrá zašívárna!!!!. Že sídliště na hřiště není vidět. No a návrh na nové dětské hřiště 🙈 opět nesmysl nahoře v sídlišti jsou 2 nové dětské hřiště a obsazenost žádná, tak proč stavět nové a mimo sídliště když se sem maminka s kočárkem dostane jedině když obejde celé sídliště z kopce dolů a celé to obejde. Špatně zvolené místo!!!

    Reagovat
  • Dobrý den, viděli jste hřišti v Březinách, prosím? Jedno je u hospody u silnici a tam celý den pálí slunce. Druhé je nahoře a tam kromě písku který slouží jako záchod pro kočky nic není. Třetí malé nahoře je hned pod oknami paneláku, tam je jenom jedna velmi vysoká klouzačka bez zábradlí nahoře. Hřiště dole u toho WO je super nápad, daleko od silnici.

    Reagovat
  • Na WO lidí cvičí pořád co já vidím. Já tam taky chodím cvičit. Chodí tam spoustu lidí z Březin i jezdí cyklisti. Takže využití je na 100%. A pokud tam bude i dětské hřiště vedle tak můžou tam chodit rodiny s dětmi, rodiče si zacvičí, děti budou hrát.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *