FunCentrum pro děti

Zábava pro děti větší a malé FunCentrum
Nerealizovatelné
2021
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Já bych chtěla aby tady bylo pro ty naše ratoleste nějaké centrum kam by se mohli maminky a tatínkové s dětmi zabavit jako je Mariánských Lázních FunCentrum něco takového když venku je ošklive a kde by se děti pobavili a unavili děkuji.

Odhadované náklady

300000 Kč

Umístění

Plané u Marianskych Lázních

Nerealizovatelné

Návrh nemůže být realizován, neboť nebyl navržen žádný pozemek ani stavba ve vlastnictví města a byla by překročena částka 500.000,- Kč. Navrhovatelka byla vyzvána k doplnění svého návrhu tak, aby odpovídal schváleným pravidlům, avšak do dnešního dne koordinátorka neobdržela žádnou odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Renovace centrálního hřbitovního kříže

Stav centrálního hřbitovního kříže je na městských hřbitovech vizitkou města. V pohraničí tím důležitější, že hřbitovy navštěvují potomci původních obyvatel. Současný stav je neutěšený: Vysklená a pokřivená lucerna, kámen částečně pokrytý mechem, viditelné spáry mezi kameny a na křížích bývá nápis, který zde schází, protože byl odstraněn. Na římsách jsou poskládány andělíčci a jiné sošky, které tam nemají co dělat. Nyní je oproti létu jejich počet redukován, ale časem přibudou.

Více »

Místo pro uložení věnců a kytic po rozloučení se zesnulým

V současnosti jsou věnce a kytice odneseny k centrálnímu kříži. Často tam leží týdny a nepůsobí to pěkně. Navrhuji je odkládat ke hřbitovní zdi poblíž kolumbária. Tam by se na zeď umístila zasklená skříňka, ve které by bylo parte zemřelého a pod ní polička pro svíčky. Ti, kteří se nemohli zúčastnit obřadu, tam mohou dodatečně položit kytici a zapálit svíčku.

Více »

Oprava lávky přes potok u hřbitova

Na lávku byla použita nevhodná kovová konstrukce. Vystupující lišty poškozují měkké porážky bot hmotnějších osob a hrozí uvíznutí užších podpatků žen. Po můstku s velkou těžkostí projdou menší psi, malí musí být přenášeni. Je nutné lávku opravit a dát jí rovný povrch.

Více »