FunCentrum pro děti

Zábava pro děti větší a malé FunCentrum
Nerealizovatelné
2021
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Já bych chtěla aby tady bylo pro ty naše ratoleste nějaké centrum kam by se mohli maminky a tatínkové s dětmi zabavit jako je Mariánských Lázních FunCentrum něco takového když venku je ošklive a kde by se děti pobavili a unavili děkuji.

Odhadované náklady

300000 Kč

Umístění

Plané u Marianskych Lázních

Nerealizovatelné

Návrh nemůže být realizován, neboť nebyl navržen žádný pozemek ani stavba ve vlastnictví města a byla by překročena částka 500.000,- Kč. Navrhovatelka byla vyzvána k doplnění svého návrhu tak, aby odpovídal schváleným pravidlům, avšak do dnešního dne koordinátorka neobdržela žádnou odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Podpora hnízdění rorýsů ve městě Planá

Rorýs obecný je ptačí druh, který v poslední době ubývá. Je to pták, který typicky hnízdí na lidských stavbách – tyto možnosti ale v současné době mizí, kvůli zateplování a opravám domů. Jedním ze způsobů, jak těmto užitečným lovcům škodlivého hmyzu ztráty nahradit, je vyvěšování hnízdních budek – proč pro to nevyužít budovy ve vlastnictví města?

Více »

Bosý chodník

Venčíte pejska v parku a trávíte tam společný čas s dětmi? Další zpestření by nabízel chodník z přírodních materiálů, po kterém však musíte chodit bosky.

Více »

Oprava lávky přes potok u hřbitova

Na lávku byla použita nevhodná kovová konstrukce. Vystupující lišty poškozují měkké porážky bot hmotnějších osob a hrozí uvíznutí užších podpatků žen. Po můstku s velkou těžkostí projdou menší psi, malí musí být přenášeni. Je nutné lávku opravit a dát jí rovný povrch.

Více »