Interaktivní hřiště

Jedná se o novou herní plochu, která by doplnila prostor v městském parku a umožnila další vyžití pro rodiny navštěvující tuto lokalitu.
Nerealizovatelné
2021
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Jednalo by se o hřiště, které obsahuje 2D a 3D interaktivní herní prvky a koresponduje tematicky s prostředím parku, především rybníkem v blízkosti. Toto hřiště obsahuje prvky, jako je žába v podobě průlezky, mraveniště 3D – na pouštění kuliček, skákacího vodníka, malou trampolínu, skákací kameny s písmeny. Vše na jedné ploše a k mání při fantazírování a hře vašich dětí.

Navíc lze do budoucna k tomuto hřišti připojit další multifunkční plochy nebo dokonce kuličkovou dráhu, která by byla jistě velkou atrakcí našeho města, vyžaduje však větší investici.

Podrobný popis prvků a práce viz příloha.

Odhadované náklady

497924 Kč

Umístění

Městský park

Nerealizovatelné

Na veřejném projednání návrhů bylo s autorem domluveno, že od tohoto návrhu bude odstoupeno, a to především kvůli nevhodnému materiálu celého herního prvku, který nezapadá do celkové koncepce městského parku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Bosý chodník

Venčíte pejska v parku a trávíte tam společný čas s dětmi? Další zpestření by nabízel chodník z přírodních materiálů, po kterém však musíte chodit bosky.

Více »

Renovace centrálního hřbitovního kříže

Stav centrálního hřbitovního kříže je na městských hřbitovech vizitkou města. V pohraničí tím důležitější, že hřbitovy navštěvují potomci původních obyvatel. Současný stav je neutěšený: Vysklená a pokřivená lucerna, kámen částečně pokrytý mechem, viditelné spáry mezi kameny a na křížích bývá nápis, který zde schází, protože byl odstraněn. Na římsách jsou poskládány andělíčci a jiné sošky, které tam nemají co dělat. Nyní je oproti létu jejich počet redukován, ale časem přibudou.

Více »