Interaktivní hřiště

Jedná se o novou herní plochu, která by doplnila prostor v městském parku a umožnila další vyžití pro rodiny navštěvující tuto lokalitu.
Nerealizovatelné
2021
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Jednalo by se o hřiště, které obsahuje 2D a 3D interaktivní herní prvky a koresponduje tematicky s prostředím parku, především rybníkem v blízkosti. Toto hřiště obsahuje prvky, jako je žába v podobě průlezky, mraveniště 3D – na pouštění kuliček, skákacího vodníka, malou trampolínu, skákací kameny s písmeny. Vše na jedné ploše a k mání při fantazírování a hře vašich dětí.

Navíc lze do budoucna k tomuto hřišti připojit další multifunkční plochy nebo dokonce kuličkovou dráhu, která by byla jistě velkou atrakcí našeho města, vyžaduje však větší investici.

Podrobný popis prvků a práce viz příloha.

Odhadované náklady

497924 Kč

Umístění

Městský park

Nerealizovatelné

Na veřejném projednání návrhů bylo s autorem domluveno, že od tohoto návrhu bude odstoupeno, a to především kvůli nevhodnému materiálu celého herního prvku, který nezapadá do celkové koncepce městského parku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Webová 360° kamera

Proč se nepochlubit světu, jak máme naše město hezké?
Proč se nebýt jednou z mála výjimek v Česku reprezentovat Planou na internetu?
Proč nepřilákat turisty nejen je prohlédnou město, navštívit krásné okolí nebo si posedět na náměsí na kávě nebo pivu či obědu?
Proč si neudělat úspěšnou reklamu 24 hodin, 365 dní za minimální náklady.?
A konečně proč nemít sami radost si kdykoliv prohlédnout naše náměstí, třeba i když jsme někde na dovolené?

Více »

Oprava lávky přes potok u hřbitova

Na lávku byla použita nevhodná kovová konstrukce. Vystupující lišty poškozují měkké porážky bot hmotnějších osob a hrozí uvíznutí užších podpatků žen. Po můstku s velkou těžkostí projdou menší psi, malí musí být přenášeni. Je nutné lávku opravit a dát jí rovný povrch.

Více »

Podpora hnízdění rorýsů ve městě Planá

Rorýs obecný je ptačí druh, který v poslední době ubývá. Je to pták, který typicky hnízdí na lidských stavbách – tyto možnosti ale v současné době mizí, kvůli zateplování a opravám domů. Jedním ze způsobů, jak těmto užitečným lovcům škodlivého hmyzu ztráty nahradit, je vyvěšování hnízdních budek – proč pro to nevyužít budovy ve vlastnictví města?

Více »