Herní prvek ve Hvězdě

Návrhem je doplnění dětského hřiště ve Hvězdě (ul. Fučíkova) o nové herní prvky.
Realizovatelné
2021
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

U hvězdy by se mohlo hřiště doplnit velkými houpačkami a taky velkou skluzavkou. Mohla by zde vyrůst lezecká stěna s lany čí zarážkami. Vyměnit za mohutnější houpačky pro menší děti(důvodem je, že některé velké děti ničí těm malým ty malé houpací koníky). Líbilo by se mi pro větší děti prolézačku s uzavřenou skluzavkou jako mají ve školce na Smetance (jen s rozdílem by do toho tubusu bylo vidět). Možnost je vytvoření mini golfového hřiště.

Po domluvě s autorem projektu Hvězdy bude doplněn solitérní herní prvek, který bude složen z prostorové trubkové konstrukce a doplněn materiálem a typem konstrukce původního projektu. Bude variabilní pro různé pohybové aktivity. 

Odhadované náklady

500000 Kč

Umístění

Hvězda na Fučíkovce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Podpora hnízdění rorýsů ve městě Planá

Rorýs obecný je ptačí druh, který v poslední době ubývá. Je to pták, který typicky hnízdí na lidských stavbách – tyto možnosti ale v současné době mizí, kvůli zateplování a opravám domů. Jedním ze způsobů, jak těmto užitečným lovcům škodlivého hmyzu ztráty nahradit, je vyvěšování hnízdních budek – proč pro to nevyužít budovy ve vlastnictví města?

Více »