Webová 360° kamera

Proč se nepochlubit světu, jak hezké máme naše město? Proč nebýt jednou z mála výjimek v republice, a nereprezentovat Planou na internetu? Proč nepřilákat nejen české, ale také zahraniční turisty, kteří by si naše město a jeho krásné okolí rádi prohlédli, navštívili např. Galerii ve věži, Hornické muzeum a jiná zajímavá místa, nebo by si rádi poseděli na pivu, v kavárně na náměstí či si vychutnali oběd v jedné z místních restaurací? Proč si neudělat úspěšnou reklamu 24 hodin, 365 dní roce za minimální náklady? A konečně, proč nemít sami radost z tohoto, že si kdykoliv můžeme prohlédnout naše náměstí, ať jsme již doma či například na dovolené v zahraničí?
Realizovatelné
2021
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

1- pořízení kvalitní webové 360° kamery
2- montáž technikem, např. na štítu magistrátu
3- napojení na elektřinu, WLAN nebo síť magistrátu
4- uvedení do provozu, nastavení kamery v rozsahu uhlu, rychlosti pohybu
5- přihlášení administrátorem na providera kamer světa „Webcamtaxi” a dalších webových prohlížecích

Odhadované náklady

20000 Kč

Umístění

budova městského úřadu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Podpora hnízdění rorýsů ve městě Planá

Rorýs obecný je ptačí druh, který v poslední době ubývá. Je to pták, který typicky hnízdí na lidských stavbách – tyto možnosti ale v současné době mizí, kvůli zateplování a opravám domů. Jedním ze způsobů, jak těmto užitečným lovcům škodlivého hmyzu ztráty nahradit, je vyvěšování hnízdních budek – proč pro to nevyužít budovy ve vlastnictví města?

Více »

Interaktivní hřiště

Jedná se o novou herní plochu, která by doplnila prostor v městském parku a umožnila další vyžití pro rodiny navštěvující tuto lokalitu.

Více »