Houpačky pro radost

Již 5 houpaček jsme pověsili v centru Děčína a rádi bychom pověsili 10 dalších. Chceme tím udělat Děčín veselejší a radostnější. Houpačky umístíme na frekventovaná místa, aby dělaly radost co nejvíce lidem (autobusové zastávky, park, atd…) Je krásné sledovat nejen malé děti, tak i dospělé a seniory, jak se houpají a krátí si tak třeba čekání na autobus.
V realizaci
2018
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Necháme zhotovit houpačky z akátového dřeva, které je velmi odolné a nepodléhá tolik přírodním vlivům, zakoupíme kvalitní řetězy, necháme vyrobit speciální úchyty, které budou bezpečné a nebudou ničit majetek, na kterém budou houpačky zavěšeny. Společně s městským architektem vytipujeme vhodná místa a sami pak zajistíme instalaci.

ODŮVODNĚNÍ: Náš projekt „Houpačka pro radost“ je čistě proobčanský projekt, který má několik přínosů pro město Děčín a jeho občany i podnikatele: 1. dělat lidem radost každý den, třeba při čekání na autobus, 2. oživit město Děčín a udělat ho veselejší, 3. přitáhnou turisty a získat mediální pozornost, protože houpačky ve městě na neobvyklých místech nemá jen tak někdo. Pokud chceme, aby do našeho krásného města jezdilo více turistů, tak jim musíme dát dobrý důvod a právě jedním takovým důvodem jsou houpačky na neobvyklých místech. Již po umístění houpaček na autobusové zastávce nás přijela navštívit televize a reportáž běžela v hlavním vysílacím čase.

Odhadované náklady

32000 Kč

Umístění

Vhodné lokality budou blíže specifikovány po důkladné prohlídce terénu v oblastech DC1, DC2 a DC4.