Úprava hrací plochy v parku u medvědů

Na zálabské straně Kolína chybí hrací plocha pro starší děti, kde by se mohly scházet hrát basketbal či fotbal. Aktuálně se hraje fotbal v parku u medvědů na udusané hlíně. Po dešti se prostor kvůli velkým kalužím a blátu nedá využít.
ID návrhu: 13
Město realizuje mimo Vylaď Kolín
2023
Sdílet:

Navrhujeme dosetí trávníku a v nejhorších místech osazení trávníkovým kobercem. Díky těsné blízkosti bistra a dětského hřiště, by prostor tak mohl lépe sloužit pro sportovní vyžití dětí všech věkových kategorií.

/upraveno po dohodě s navrhovatelem na  základě připomínek realizovatelnosti – 4.9./

Odhadované náklady

180000 Kč

Umístění

Kolín V, ul. Křičkova

Nerealizovatelné

KRÁTCE
Návrh nepostupuje do hlasování, protože město obdrželo nabídku od důvěryhodného sponzora, který by toto vylepšení rád financoval.
Větší změny zde dělány nebudou, protože tato oblast i díky podnětům v participativním rozpočtu bude řešena koncepčně. V nejbližších letech by měla být městem Kolín vyhlášena soutěž na architektonickou studii

VÍCE
Cílem studie je nalézt pro oblast od lávky až k Bistru U Stapu koncepční a dlouhodobě fungující řešení. To musí zohlednit též potřeby rozrůstajícího se města v dalších desetiletích. Dětské hřiště u STAPu bude dále sloužit veřejnosti, během roku 2023 má být rozšířeno o mlžítko, což přinese do oblasti tak žádaný prvek vody. 

REALIZOVATELNOST posuzovaly tyto odbory: odbor správy městského majetku, odbor investic, městský architekt

Další návrhy v této lokalitě:
Vodní prvek u Medvědů – Kolín
2v1 – Hřiště na plážové sporty + obří dětské pískoviště
Medvědům by slušela FONTÁNA – Kolín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *