ALTÁNEK

Jedná se o altánek (zatím zkušebně jen jeden), který by byl umístěn v parku na Husově náměstí. V současné době je v parku umístěno pouze pár laviček, které jsou většinou jen vedle sebe, což je dost neosobní a nekomfortní při setkávání občanů. Altánek může sloužit k odpočinku v příjemném polostínu maminkám s dětmi, rodinám, mládeži i seniorům. Díky zastřešení altánku bude možné posedět i při nepřízni počasí a nebude tak nutné se hned loučit s přáteli a běžet se někam schovat.
Realizovatelné
2023/24
Sdílet:

Cílem návrhu je zpříjemnit občanům setkávání a pobyt v centru města. Jedná se o příjemnější formu trávení volného času v parku, na místě všem volně přístupném. Minialtánek může sloužit maminkám s dětmi, rodinám, mládeži i seniorům. Jedná se o typ altánku, který bude přístupný všem generacím. Minialtánek najde své uplatnění jak při různých akcích pořádaných v parku, tak i během obyčejných všedních dnů. Díky jeho zastřešení bude možné v suchu a v klidu přečkat i nějakou tu nepřízeň počasí a nebude nutné hned spěchat domů. Zatím navrhujeme umístit 1 minialtánek a podle obliby občanů bude možné jejich počet a případně i umístění průběžně měnit.

Odhadované náklady

390000 Kč

Umístění

Hostivice, Husovo náměstí

Jeden komentář

  • Ne. A drahé. Podpořit více levnějších nápadů než jeden rakto nákladný.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Komunitní zahrada Hostivice

Realizace komunitní zahrady jako veřejného prostoru pro setkávání, odpočinek a možnost pěstování a sdílení společného zájmu. Komunitní zahrada poskytne obyvatelům Hostivice zázemí pro drobnou zahradnickou činnost a blízké dětské skupině pro výuku v rámci environmentálního vzdělávání.

Více »

Kdo si hraje, nezlobí!

Rozšíření prostoru kolem Rákosníčkova hřiště o další prvky – kuličková dráha a stabilní pinpongový stůl. Časem by bylo možné doplnit o další prvky – hezké posezení, pítko apod.

Více »