Gril s posezením

Gril který bude pro veřejnost s posezením.
Realizovatelné
2021
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

V městském parku na nějakém místě udělat veřejný gril kde si budou moct občané něco dobrého udělat. U toho menší posezení se stolem.

Po domluvě s navrhovatelkou je gril navržen na Bohušově vrchu. Více informací o vybraném grilu najdete na této webové adrese:

VULCANUS Grill Pro910 Chef / Venkovní gril a ohniště / e-Teplo.cz

 

Odhadované náklady

100000 Kč

Umístění

Bohušův vrch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Podpora hnízdění rorýsů ve městě Planá

Rorýs obecný je ptačí druh, který v poslední době ubývá. Je to pták, který typicky hnízdí na lidských stavbách – tyto možnosti ale v současné době mizí, kvůli zateplování a opravám domů. Jedním ze způsobů, jak těmto užitečným lovcům škodlivého hmyzu ztráty nahradit, je vyvěšování hnízdních budek – proč pro to nevyužít budovy ve vlastnictví města?

Více »

Renovace centrálního hřbitovního kříže

Stav centrálního hřbitovního kříže je na městských hřbitovech vizitkou města. V pohraničí tím důležitější, že hřbitovy navštěvují potomci původních obyvatel. Současný stav je neutěšený: Vysklená a pokřivená lucerna, kámen částečně pokrytý mechem, viditelné spáry mezi kameny a na křížích bývá nápis, který zde schází, protože byl odstraněn. Na římsách jsou poskládány andělíčci a jiné sošky, které tam nemají co dělat. Nyní je oproti létu jejich počet redukován, ale časem přibudou.

Více »