Bezpečná cesta domů

Vybudování veřejného osvětlení na přístupové cestě pro zvýšenou bezpečnost na začátku 21. století pro občany trvale bydlící v této části Chebu. Lokalita se neustále rozrůstá a je cílem rodinných vycházek do přírody nejen o víkendu.
Autor(ka): Jan Morava
V realizaci, Vybrané v hlasování
2022
Sdílet:
Odůvodnění:

S likvidací kasáren na Zlatém vrchu došlo k přesunu nepřizpůsobivých občanů – bezdomovců do lokality bývalého vojenského cvičiště v okolí vysílače na Zlatém vrchu a v okolí vodojemu. V lokalitě jsou již v současné době rodinné domky, kde trvale bydlí občané našeho města. Dochází k další zástavbě v místě určeném pro rekreaci a čisté bydlení. Dále jsou zde garáže, které jsou při nedostatku osvětlení terčem zlodějů.

Popis:

Jedná se o umístění VO podél přístupové cesty k vodojemu v celkové délce cca 400 metrů od poslední lampy VO na cestě Komorní. Dle laického propočtu a cen dodaných firmou Elektro Koudelka by se jednalo o 8 sloupů VO po jedné straně přístupové cesty. Poslední současná lampa VO je umístěny u cedule Cheb na téže straně přístupové cesty. Jednalo by se pouze o prodloužení stávajícího VO a instalaci 8 sloupů VO až k rohu parku osady „U Jána“.

Odhadované náklady

930000 Kč
Pozn.:

Projekt 150000 Kč
400 m kabelů a chráničky 180000 Kč
8 sloupů VO a lampy 450000 Kč
Zemní práce 150000 Kč
Celkem 930000 Kč

Umístění

Zlatý vrch – cesta k bydlení v 21. století

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy