PIT PAT – minigolf

Pit Pat – minigolf je stolní varianta minigolfového hřiště, které má své kořeny v Německu. Pit-Pat vznikl spojením dvou sportovních odvětví – minigolfu a biliáru. Je to vlastně biliár s minigolfovými překážkami, které se překonávají jako u biliáru – tágem. Hra podporuje zručnost, koncentraci, jemnou motoriku.
Autor(ka): František Nečekal – TJ MG Cheb, z.s.
Realizovatelné
2022
Sdílet:
Odůvodnění:

Jedná se o rozšíření možné herní aktivity v minigolfovém areálu. V současnosti je v areálu umístěno miniaturgolfové a minigolfové hřiště. Součástí areálu je hřiště na pétanque, které není veřejností příliš využíváno, i když hra na něm je součástí nabídky. PIT PAT minigolf by vznikl právě na ploše pro pétanque, čímž by plocha byla lépe využita a vznikla by tak nová herní možnost.

Popis:

Jednalo by se o zpevnění současné pískové plochy určené pro pétanque betonovou zámkovou dlažbou, na kterou by byly osazeny dráhy PIT PAT minigolfu. Dráhy jsou demontovatelné a volně přenosné. Současná plocha má dostatečný rozměr pro umístění všech 18 drah PIT PAT minigolfu. Součástí projektu je tedy zřízení zpevněné plochy rozměru 38 m x 12 m z betonové zámkové dlažby, dodávka 18 drah PIT PAT minigolfu a 20 ks sad herního vybavení (2 x tágo + 3 x míček + košíček).

Odhadované náklady

950000 Kč

Umístění

Minigolfový areál – Břehnická ulice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy