Pergola pro hřiště v Hájích

Zřízení zastřešené pergoly na hřišti, jako zázemí a přístřešek pro veřejnost, nejen při konání společenských, kulturních a sportovních akcí, ale pro možné kryté posezení v průběhu celého roku.
Autor(ka): David Skočil
V realizaci, Vybrané v hlasování
2022
Sdílet:
Odůvodnění:

Hřiště v Hájích zažívá díky velkému množství pořádaných akcí, ale i tím, že je to volně přístupná plocha, značnou recesi. Navštěvují ho lidé nejen z Hájů, ale i z centra Chebu. Při pořádání akcí na hřišti byl vždy stavěn pártystan, avšak k současnému celoročnímu využití se spíše hodí vybudování pevné pergoly. Tato pergola by měla sloužit jako důstojné zázemí nejen při pořádání akcí, ale i jako úkryt před nepříznivým počasím, nebo před sluncem.

Popis:

Vybudování zastřešené pergoly. Konstrukce pergoly by měla být kovová a ukotvením do betonové desky, střecha z lepených vazníků spojených OSB deskami. Následně provedení krytiny z „kanadského“ šindele. Dále provedení oplechování a klempířské prvky a dešťové svody. Ocelové profily budou opatřeny nátěrem proti korozi, dřevěné prvky proti hnilobě a houbám.

Odhadované náklady

275000 Kč
Pozn.:

Výroba, doprava vazníků 145.000,-
Pobití prkny (záklop) 35.000,-
Dodání střešní krytiny (šindel) 65.000,-
Dodání a oplechování a klempířských prvků 30.000,-
CELKEM 275.000,-
Jedná se o odhadované náklady na pořízení potřebného materiálu. Tak jako byla provedena spodní stavba pergoly, uvažujeme i se zastřešením, že bude rovněž provedeno svépomocí.

Umístění

Hřiště Háje, Sportovců x Šumavská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy