Renovace nohejbalového hřiště na Dřenici

Hřiště s novým povrchem (umělá tráva) rozšířené o šestkový volejbal by bylo vhodným doplňkem ke stávajícím plážovým volejbalovým hřištím. Hřiště není potřeba nějak zvlášť dále upravovat, stávající oplocení je plně dostačující.
Autor(ka): Zbyněk Cajthaml – SK Juventus Cheb, z.s.
Realizovatelné
2022
Sdílet:
Odůvodnění:

Koupaliště Dřenice je v letních měsících hojně navštěvované a zejména toto hřiště je hojně využívané. Několikrát za sezónu se zde konají nohejbalové turnaje, které se v případě krátkého deště nemohou uskutečnit. Tyto turnaje by se v případě lepšího povrchu dali rozšířit o tenis, šestkový volejbal atd. Na koupališti Dřenice je k půjčení veškeré vybavení potřebné ke hře zdarma. V loňském roce tento návrh skončil na prvním nepostupovém místě a neprošel pouze o 9 hlasů. 

Popis:

Nohejbalové, tenisové, volejbalové hřiště na Dřenici. Stávající nohejbalové hřiště není odvodněno a dosluhuje. Jeho povrch je tvořen z udusaného písku. Po krátkém dešti je povrch nebezpečný a stojí na něm dlouho voda. V důsledku toho není možné hřiště používat, navíc prorůstá plevelem, což je náročné na údržbu. Hřiště by bylo možné využívat nejen v letní sezóně, ale i v dalších měsících.

Odhadované náklady

950000 Kč

Umístění

Koupaliště Dřenice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy