Bezpečná cesta domů

Vybudování veřejného osvětlení na přístupové cestě pro zvýšenou bezpečnost na začátku 21. století pro občany trvale bydlící v této části Chebu. Lokalita se neustále rozrůstá a je cílem rodinných vycházek do přírody.
Autor(ka): Jan Morava
Realizovatelné
2021
Sdílet:
Odůvodnění:

S likvidací kasáren na Zlatém vrchu došlo k přesunu nepřizpůsobivých občanů – bezdomovců do lokality bývalého vojenského cvičiště v okolí vysílače na Zlatém vrchu a v okolí vodojemu. V lokalitě jsou již v současné době rodinné domky, kde trvale bydlí občané našeho města. Dochází k další zástavbě v místě určeném pro rekreaci a čisté bydlení. Dále jsou zde garáže, které jsou při nedostatku osvětlení terčem zlodějů.

Popis:

Jedná se o umístění VO podél přístupové cesty k vodojemu v celkové délce cca 400m od poslední lampy VO na cestě Komorní. Dle laického propočtu a cen dodaných fa Elektro Koudelka by se jednalo o 8 sloupů VO po jedné straně přístupové cesty. Poslední současná lampa VO je umístěna u cedule Cheb na téže straně přístupové cesty. Jednalo by se pouze o prodloužení stávajícího VO a instalaci 8 sloupů VO až k rohu parku osady „U Jána“.

Odhadované náklady

500000 Kč
Pozn.:

Projekt 50.000,- Kč
400 m kabelů a chráničky 80.000,- Kč
8 sloupů VO + lampy 320.000,-
Zemní práce 50.000,- Kč
CELKEM 500.000,- Kč

Umístění

Zlatý vrch – cesta k bydlení v 21. století

Realizovatelné

Jeden komentář

  • Skvělý nápad, nepřizpůsobivých se tu vyskytuje hodně, rozhazují po okolí odpadky, kradou…. Z důvodu bezpečnosti bych veřejné osvětlení uvítala.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy