Oprava chodníku v Kolíně 5.

Oprava chodníků v Kolíně 5, Třídvorská ul., na obou stranách, při výjezdu na nadjezd a sjezd. Pro osoby se sníženou pohyblivostí je to důležitá spojnice, která je dnes kvůli technickému stavu neprůchozí a ohrožující. Pro kočárky a cyklisty nepříjemná.
ID návrhu: 28
Nerealizovatelné
2023
Sdílet:

Zub času se podepsal na stavu chodníku v uvedené lokalitě. Stromy nadzvedly chodníkové panely, které komplikují průjezd kočárkům, cyklistům, elektrickým skútrům a invalidním vozíkům. Pravý chodník směr z Třídvorské ul. je jediným a nejbližším průnikem pro osoby na skútru, kteří nakupují v Penny marketu na Ovčárecké ulici.
Díky nabídce ,,Vylaď Kolín“, se zrodila myšlenka, jak pomoci nejen zdravotně postiženým občanům na skútru, nebo invalidním vozíku, ale všem, kteří přechází nadjezd z Třídvorské ul. směr Ovčárecká, ul. k vlakové zastávce, nebo k obchodnímu centru Penny. Pro osoby se sníženou pohyblivostí je to nejbližší možná cesta, která je dnes kvůli technickému stavu neprůchozí a ohrožující /pokud by bylo třeba, navrhovatelka může předvést/. Pro kočárky a cyklisty nepříjemná.
Dovoluji si proto navrhnout minimálně úpravu betonových panelů, nebo položení nového povrchu. Chodník dostane své původní poslání.

Odhadované náklady

450000 Kč

Umístění

Ovčárecká, u nadjezdu

Posouzení realizovatelnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy