Cyklostezka u sušičky

Úprava panelového povrchu komunikace vedoucí od železničního přejezdu k tzv. Aleji porozumění
Nerealizovatelné
2023/24
Sdílet:

Jedná se o úpravu povrchu účelové komunikace v délce přibližně 250 metrů. Spočívala by odborném posouzení zda lze asfalt položit přímo na stávajicí panelový povrch či zda je zapotřebí nejprve podloží upravit. Pokud by se mělo upravovat podloží, pokusil bych se přesvědčit o finančím zapojení podnikatele kteří komunikaci využívají. Pokud by stačilo položit asfalt, postačily by prostředky z participativního rozpočtu. Variantou by také mohlo být upravení 1m širokého pásu pouze pro průjezd cyklistů.

Odhadované náklady

300000 Kč

Umístění

Nerealizovatelné

Nerealizovatelné z hlediska výše nákladů. Nemožné položit asfalt na stávající panely (záruky, následné degradace, apod.), nutné vynětí panelů, vytvoření kufru komunikace s následnou asfaltáží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Bez bláta a louží

Peší část stezky podél Litovického rybníka a ptačí pozorovatelny v Hostivicích je kouzelné místo, které je obyvateli obce hojně navštěvováno. Toto jedno z mála cenných míst v Hostivici stojí za pořádnou péči a úpravu. Návrh úpravy stezky zahrnuje vytvoření zpevněné mlatové cesty a rekonstrukci mostku přes potok (přivaděč).

Více »

Veřejné pítko na Husově náměstí

Veřejná pítka jsou zařízení, která v dnešní době získávají na popularitě. V posledních letech jsou standardem velkých západních metropolích, ale jejich výstavbu v posledních letech realizují i jiná města u nás. Myslím si, že Hostivice má rozhodně potenciál se tímto městem stát. Cílem projektu je vystavět na veřejných prostranstvích města Hostivice veřejné pítko a tím:
Snížit produkci plastových obalů
Přispět ke kultivaci veřejného prostoru pro jeho využití občany města

Více »