Workoutové hřiště v Březinách je hotovo!

5. 6. 2019

Další úspěšný projekt Tvoříme Děčín je hotov! Stavba workoutového hřiště v Březinách, kterou navrhl pan Tomáš Brčák, byla i přes všechny nesnáze dokončena a 12. června v 16:00 nás čeká otevření hřiště. Přijďte si s námi zacvičit a zjistit, co všechno Vám nové hřiště nabízí.

Město Děčín zrealizovalo projekt, který v hlasování Tvoříme Děčín v roce 2018 získal 263 Vašich hlasů. Na návrh pana Brčáka jsme postavili workoutové hřiště v Březinách. Veřejnou zakázku na stavbu hřiště vyhrála firma Woclub (www.woclub.cz), která postavila krásné hřiště se spoustou možností využití za 488 259,20 Kč. S firmou se nám skvěle spolupracovalo. Před dokončením hřiště někdo přes veškeré zábrany a upozornění poničil čerstvě položený povrch. Woclub se ovšem zachovali jako skuteční profesionálové a bez řečí opravili povrch v celé dopadové ploše na své náklady.

V tuto chvíli nás čeká už jen otevření hřiště. Nadšenci pro sport a pohyb ze skupiny Predator workout Ústí-Děčín nám ve středu 12. června od 16:00 předvedou, jak je možné hřiště využívat.

Přijďte to s námi omrknout!

Wokroutové hřiště najdete v Březinách u sportoviště za točnou autobusu.

 

Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality