Štěrkový chodníček mezi hřbitovem a Edenem

Vysypání vyšlapaných chodníčků v parku za Edenem štěrkem. Jedná se o místo mezi Edenem, hřbitovem a dálnicí.
Realizovatelné
2023
Sdílet:

Odůvodnění:

Tato oblast je každodenně využívána velikým množstvím okolních obyvatel, jak z Edenu, tak ze sídliště k procházkám se psy a dětmi. Také si zde hrají děti ze skauta. V deštivých dnech se vyšlapané cestičky rozblátí a místo příjemné procházky se místo mění ve velmi nepříjemnou, kdy se lidé, děti a psi vrací domů jako blátivá koule.

Popis:

Můj návrh obsahuje pouze snadnou úpravu a to vysypání cestičky, která je zde vychozena štěrkem, ale uvítala bych i rozsáhlejší úpravu v park, kde by se kormě cestiček objevila i výsadba, lavičky. Můžou být zde vyseta i semena pro kvetoucí louku a podobně. Také by se místo stalo vhodnějším i pro různé dětské aktivity a ekologičtější. Ovšem vysypání cestičky štěrkem považuji za nejlevnější a minimální úpravu, která místu velmi pomůže.

Poznámka koordinátora: Dojde také k umístění obrubníků po obou stranách chodníku, aby byl postaven chodník s lepšími parametry.

Odhadované náklady

250000 Kč

Umístění

Chodníček mezi hřbitovem a Edenem

Jeden komentář

  • Z mého pohledu zbytečné,jak je všeobecně známo,tak v Mníšku prší minimálně a nikdo v blátě nechodí, neboť je cestička vyšlapaná.Ponechme louku tak,jak je ,,,přírodní.Štěrk, betonové obrubníky a opět ohraničená cesta,jako chodníky ve městě . Rodiče s dětmi možná projdou,pejkaři také,ale nikdo obalen blátem není.Šterk pejskum naopak vadí a pokud je páničkům zatěžko psa umýt,ať jdou po chodníku v Edenu.Děti se vždy proběhnou bez ohledu na mokrou trávu a ve většině pripadů mají holínky .Peníze budou lépe využity jinde a hlavně smysluplně.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy