Letní turné Chebského piana

Prostřídání několika dalších lokalit „piana pro všechny“ během kulturní sezóny.
Autor(ka): Jaroslav Aust – Spolek přátel hudby ze spodní části náměstí
Nerealizovatelné
2022
Sdílet:
Odůvodnění:

Je škoda, že si minuloročního meganápadu „piano pro všechny“ může do sytosti užít pouze malý okruh pravidelných posluchačů ve spodní části náměstí. Ve městě je mnoho jiných míst, s mnohem větší koncentrací možných milovníků hudby, kteří by tento meganápad také ocenili. Chebské piano by mohlo během roku střídat několik lokalit a zaujmout i ty, kteří do spodní části náměstí sotva zabloudí. Turné by mohlo mít několik zastávek, například na pěší zóně u Prioru, ve vestibulu chebského nádraží, na Krajince nebo u vstupu do galerie na náměstí, kde byl původně i zamýšlen. Mnohokrát zahrané, chvílemi už téměř virtuózní kousky, nebo naopak první neobratné, ale o to odhodlanější pokusy dětských ručiček rozeznít tento nádherný nástroj, si tak budou moci vychutnat i další obyvatelé a návštěvníci Chebu.

Popis:

Klavír je vybaven bytelným, povětrnosti odolným obalem, s dalšími lokalitami by tedy neměl být problém. Zastávky je také možno střídat až po sezóně, nebylo by tak nutno opakované stěhování během sezony.

Odhadované náklady

100000 Kč

Umístění

Více lokalit

Nerealizovatelné

Vzhledem k tomu, že se jedná o hudební nástroj, který by častým stěhováním mohl doznat značného poškození a jehož obal nebyl na přemisťování koncipován, je tento nápad nerealizovatelný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy