Poslední výzva

17. 5. 2023

Již jen do neděle 21. května je šance zapojit se do našeho participativního rozpočtu. Pokud vám záleží na místě, kde žijete, je to skvělá příležitost, jak ovlivnit, co ve vašem okolí vylepšit. Stačí se rozhlédnout kolem sebe, zda-li ještě nevidíte něco, co je potřeba vyladit.

Uzávěrka pro podávání návrhů byla z důvodu rozpracovanosti některých návrhů prodloužena do 21. května. K dnešnímu dni evidujeme 28 návrhů.

Mezi došlými návrhy převládají ty, které by rády zkultivovaly prostory k volnočasovým aktivitám. Lidé si přejí dětská hřiště, multifunkční hřiště, hřiště na petanque, hřiště na plážový volejbal aj. Důležitá je pro Kolíňáky i zeleň a úprava zanedbaných ploch, vybudování chodníků či opravy těch špatných. Lidem také chybí wc na sportovištích a veřejných prostorech.

Nejvíce zatím bodují lokality na Zálabí, Borky, Kmochův ostrov. Byli bychom ale rádi, kdyby se zapojili lidé ze všech oblastí Kolína a příměstských částí. Pojďte se ještě zamyslet nad kouskem místa, kde bydlíte nebo kde rádi trávíte čas. Galerie již podaných návrhů vás může inspirovat.
A nezapomeňte, náklady na realizaci návrhu by neměly přesáhnout 600 tisíc korun.

Zde některá fota z návrhů:

Sdílejte článek s ostatními!
Facebook
Twitter
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality