Renovace autobusové zastávky Nádražní

Renovace autobusové zastávky Nádražní s přístřeškem a přístupovou cestou.
Realizovatelné
2023
Sdílet:

Odůvodnění:

Na autobusové zastávce Nádražní směr Šakvice se nachází pouze dva zarostlé betonové panely, chybí přístřešek s lavičkou, kam by se dalo schovat během čekání na autobus při nepřízni počasí. Absence přístupové cesty na zastávku je nejen nebezpečná hlavně pro obyvatele ulic Hradní a Nádražní, ale v případě deštivého počasí nebo za tmy i značně obtížná.

Popis:

Přístřešek podobný tomu na fotografii by měl mít kromě zastřešení také boční stěny nejlépe z průhledného materiálu (bezpečnostní sklo, polykarbonát), které chrání před větrem a šikmým deštěm a alespoň malou lavičku. Jak je vidět na další fotografii, část přístupové cesty na zastávku směr Šakvice je již udělaná z dřívější doby, stačilo by tuto cestu protáhnout až k zastávce, nebo zastávku posunout níže.

Přístupová cesta chybí také k druhé zastávce směr Hustopeče aut. nádraží, která je využívána především pro výstup. Zde by bylo vhodné realizovat chodník k ulici Hradní například v další etapě.

Odhadované náklady

300000 Kč

Umístění

Autobusová zastávka Nádražní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

METEO FARMA HUSTOPEČE

Vybudování modulárního, otevřeného systému profesionálních meteostanic v katastru města, s hlavní meteostanicí umístěnou v mandloňových sadech a vedlejší umístěnou v centru města.

Více »