Hřiště pro děti, mládež a dorost na městském stadionu pro rozvoj pohybu a síly.

Vybudování dětského hřiště pro rozvoj pohybu a síly na městském stadionu. Hřiště se bude skládat z různých prvků, které budou mít za cíl aktivizovat tělo před sportovním výkonem, rozvíjet obratnost, sílu, mrštnost. Bude sloužit i široké veřejnosti s některými prvky také pro ty nejmenší děti.
Nerealizovatelné
2023
Sdílet:

Odůvodnění:

Rozvoj a zdokonalování pohybových a silových dovedností dětí, mládeže a dorostu.
Aktivizace těla před sportovní zátěží(atletika, fotbal,tenis).
Kompenzace jednostranné zátěže a rané specializace ve sportech.
Zábava pro veřejnost.

Popis:

Vzhledem k tomu, že areál městského stadionu je téměř stále otevřen veřejnosti a sourozenci malých atletů,fotbalistů,tenistů(přiléhá i měst.bazén,koupaliště) se potřebují také pohybově rozvíjet,zabavit,třeba při čekání s rodiči na konec tréninku, vidím to jako skvělou příležitost..Také nejnovější metody a studie pro kompenzování jednostranné zátěže malých i větších sportovců, mluví o důležitosti dobrého protažení, rozcvičení a používání těchto venkovních prvků i před výkonem( pro větší děti,dorost,přilehlé workoutové) pro KOMPENZOVÁNÍ jednostranné zátěže a potlačování ranné sportovní specializace..V navrhovaném místě realizace rostou i stromy, které mohou poskytnout stín..

Odhadované náklady

300000 Kč

Umístění

Šafaříkova 538/19, 693 01 Hustopeče.

Jeden komentář

  • Naprosto souhlasím. Hustopečský stadion si zaslouží místo kde se děti mohou pobavit a zároveň rozhýbat před tréninkem. Tento projekt maximálně podporuji. Rohrer

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

METEO FARMA HUSTOPEČE

Vybudování modulárního, otevřeného systému profesionálních meteostanic v katastru města, s hlavní meteostanicí umístěnou v mandloňových sadech a vedlejší umístěnou v centru města.

Více »