Zútulnění čekárny dětského oddělení

Prostor čekárny u dětských doktorek Mudr. Košnářové a Mudr. Drahoňovské je ve velmi neutěšeném stavu, též společná chodba k Mudr. Cabrnochovi. Návrh spočívá v umístění nového vybavení, které by vytvořilo příjemné prostředí.
Nerealizovatelné
2023
Sdílet:

Stavební část prostoru čekárny v „dětském pavilonu“ byly před nějakým časem zrekonstruovány, ale vnitřní vybavení nebylo součástí.
Návrh by měl sloužit všem rodičům a jejich dětem, kteří sem chodí k dětskému lékaři.
Prostor čekárny by bylo fajn nově vybavit a trávit tak čas při čekání na ošetření v hezkém prostředí, kde by se děti nenudily a cítily se příjemně.
Součástí nového mobiliáře by měly být 2 přebalovací pulty, zakrytí radiátoru a jeho napojení, dětský stolek a židličky či nějaké nástěnné herní panely.
Neměla by chybět nová výmalba. Kdyby se našli dobrovolníci třeba z nějaké umělecké školy či nadšenci – mohly by na stěnách vzniknout nějaké hravé dětské motivy, které by podpořily celkový dojem.

Odhadované náklady

111000 Kč

Umístění

Žižkova 282, Český Brod – pavilon F

Nerealizovatelné

Návrh není realizovatelný v rámci Participativního rozpočtu z důvodu nesouladu s obecnými pravidly - není přístupný všem občanům města. Vedení města si ale uvědomuje důležitost této investice a prostory zrekonstruuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Posezení u Šembery

Narhuji umístit zastřešené posezení na místo rozpadlého stolu na louce u rozcestí Pod Šemberem. Posezení, které tam bývalo, už je ve velmi špatném stavu a altán nabídne útočiště v případě přeháňky.

Více »

Hravá zahrada

Pojďme v rámci participativního rozpočtu vytvořit v českobrodské nemocniční zahradě dětem „tak trochu jiné hřiště“ – hřiště s dřevěnými prvky známého umělce Lukáše Gavlovského – které bude v dětech probouzet fantazii, radost z dobrodružství a tvůrčího ducha.

Více »