Zútulnění čekárny dětského oddělení

Prostor čekárny u dětských doktorek Mudr. Košnářové a Mudr. Drahoňovské je ve velmi neutěšeném stavu, též společná chodba k Mudr. Cabrnochovi. Návrh spočívá v umístění nového vybavení, které by vytvořilo příjemné prostředí.
Nerealizovatelné
2023
Sdílet:

Stavební část prostoru čekárny v „dětském pavilonu“ byly před nějakým časem zrekonstruovány, ale vnitřní vybavení nebylo součástí.
Návrh by měl sloužit všem rodičům a jejich dětem, kteří sem chodí k dětskému lékaři.
Prostor čekárny by bylo fajn nově vybavit a trávit tak čas při čekání na ošetření v hezkém prostředí, kde by se děti nenudily a cítily se příjemně.
Součástí nového mobiliáře by měly být 2 přebalovací pulty, zakrytí radiátoru a jeho napojení, dětský stolek a židličky či nějaké nástěnné herní panely.
Neměla by chybět nová výmalba. Kdyby se našli dobrovolníci třeba z nějaké umělecké školy či nadšenci – mohly by na stěnách vzniknout nějaké hravé dětské motivy, které by podpořily celkový dojem.

Odhadované náklady

111000 Kč

Umístění

Žižkova 282, Český Brod – pavilon F

Nerealizovatelné

Návrh není realizovatelný v rámci Participativního rozpočtu z důvodu nesouladu s obecnými pravidly - není přístupný všem občanům města. Vedení města si ale uvědomuje důležitost této investice a prostory zrekonstruuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Bez aut do školy

Cílem projektu je vybudovat bezpečné vekokapacitní stojany na kola, koloběžky a další alternativní dopravní prostředky u ZŠ Žitomířská a ZŠ Tyršova.

Více »

Pumptrack Český Brod

Cílem projektu je vybudování pumptrack dráhy (okruhu) v oblasti mezi Českým Brodem a Štolmíří. Snahou je celkově pozvednout a zatraktivnit danou oblast a umožnit zejména dětem větší sportovní vyžití ve venkovním prostoru.

Více »