VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ / PALACKÉHO – SUVOROVOVA VARIANTA C

Tato varianta počítá s doplněním vánočního osvětlení v ulicích Palackého a Suvorovova na lampy veřejného osvětlení v počtu 11ks.
Nerealizovatelné
2022
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Navrhujeme doplnění vánočního osvětlení na lampy veřejného osvětlení v ulicích Palackého a Suvorovova. Jedná se o 11 dekoračních ozdob o velikosti 3x1m. Pro zajištění dodávky byla oslovena firma, která v minulosti dekorace dodávala a veškeré prostředí i logistiku dobře zná a spolupracuje s technickými službami.

Odhadované náklady

383440 Kč

Umístění

ul. Palackého a Suvorovova

Posouzení realizovatelnosti

Po konzultaci rozpočtu návrhu bylo zjištěno, že celkového náklady na realizaci by překročily částku 400.000 Kč. Kromě zakoupení osvětlení by bylo nutné pořídit projekt a nové zásuvky na zapojení osvětlení. Z tohoto důvodu nemůže jít návrh ke hlasování.

Kancelář vedení města

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Fotbalové branky a basketbalové koše k volnému sportování

Cílem projektu je osadit vybraná místa (v tomto konkrétním případě oblast cyklostezky mezi Českým Brodem a Štolmíří, tzv. „Útulna“) fotbalovými brankami a basketbalovými koši. Snahou je umožnit zejména dětem větší sportovní vyžití ve venkovním prostoru, a to bez nutnosti velkých investic ze strany města.

Více »

OŽIVENÍ DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ U RADNICE

Záměrem projektu je revitalizace stávajícího dětského hřiště v parku vedle radnice. Úprava prostoru bude spočívat v doplnění dětského hřiště o 7 dřevěných laviček, pískoviště, bezpečnostní plot a arboristické práce. Doplnění a úprava hřiště o výše zmíněné vybavení přinese užitek občanům a návštěvníkům našeho města.

Více »