VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ / PALACKÉHO – SUVOROVOVA VARIANTA C

Tato varianta počítá s doplněním vánočního osvětlení v ulicích Palackého a Suvorovova na lampy veřejného osvětlení v počtu 11ks.
Nerealizovatelné
2022
Sdílet:

Navrhujeme doplnění vánočního osvětlení na lampy veřejného osvětlení v ulicích Palackého a Suvorovova. Jedná se o 11 dekoračních ozdob o velikosti 3x1m. Pro zajištění dodávky byla oslovena firma, která v minulosti dekorace dodávala a veškeré prostředí i logistiku dobře zná a spolupracuje s technickými službami.

Odhadované náklady

383440 Kč

Umístění

ul. Palackého a Suvorovova

Posouzení realizovatelnosti

Po konzultaci rozpočtu návrhu bylo zjištěno, že celkového náklady na realizaci by překročily částku 400.000 Kč. Kromě zakoupení osvětlení by bylo nutné pořídit projekt a nové zásuvky na zapojení osvětlení. Z tohoto důvodu nemůže jít návrh ke hlasování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Zútulnění čekárny dětského oddělení

Prostor čekárny u dětských doktorek Mudr. Košnářové a Mudr. Drahoňovské je ve velmi neutěšeném stavu, též společná chodba k Mudr. Cabrnochovi. Návrh spočívá v umístění nového vybavení, které by vytvořilo příjemné prostředí.

Více »

Bez aut do školy

Cílem projektu je vybudovat bezpečné vekokapacitní stojany na kola, koloběžky a další alternativní dopravní prostředky u ZŠ Žitomířská a ZŠ Tyršova.

Více »