Renovace vybavení čekárny dětského oddělení

Prostor čekárny u dětských doktorek Mudr. Košnářové a Mudr. Drahoňovské je ve velmi neutěšeném stavu. Návrh spočívá v umístění nového vybavení, které by vytvořilo příjemné prostředí.
Realizovatelné
2022
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Stavební část prostoru čekárny v „dětském pavilonu“ jsou zrekonstruovány, avšak o vnitřní vybavení se nikdo nestará.
Návrh by měl sloužit všem rodičům a jejich dětem, kteří sem chodí k dětskému lékaři.
Prostor čekárny by bylo fajn nově vybavit a trávit tak čas při čekání na ošetření v hezkém prostředí, kde by se děti nenudily a cítily se příjemně.
Součástí nového mobiliáře by měly být 2 lavice, 2 přebalovací pulty, nástěnný věšák, zakrytí radiátoru a jeho napojení, dětský stolek a židličky či nějaké nástěnné herní panely.
Jako doplněk nového nábytku by neměla chybět nová výmalba. Kdyby se našli dobrovolníci třeba z nějaké umělecké školy či nadšenci – mohly by na stěnách vzniknout nějaké hravé dětské motivy, které by podpořily celkový dojem.

Odhadované náklady

135000 Kč

Umístění

Žižkova 282, Český Brod – pavilon F

Posouzení realizovatelnosti

Návrh je realizovatelný.

Kancelář vedení města

Návrh je realizovatelný.

Odbor rozvoje

2 komentářů

  • Nápad se mi líbí. Připomínám jen, že je nepraktické, aby byly herní panely umístěny pod věšáky. V zimě by se k hrám děti nedostali přes dlouhé kabáty a z krátkých na ně může kapat voda z tajícího sněhu. Krom toho mohou nemocné děti prskat na cizí rukávy 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Fotbalové branky a basketbalové koše k volnému sportování

Cílem projektu je osadit vybraná místa (v tomto konkrétním případě oblast cyklostezky mezi Českým Brodem a Štolmíří, tzv. „Útulna“) fotbalovými brankami a basketbalovými koši. Snahou je umožnit zejména dětem větší sportovní vyžití ve venkovním prostoru, a to bez nutnosti velkých investic ze strany města.

Více »

OŽIVENÍ DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ U RADNICE

Záměrem projektu je revitalizace stávajícího dětského hřiště v parku vedle radnice. Úprava prostoru bude spočívat v doplnění dětského hřiště o 7 dřevěných laviček, pískoviště, bezpečnostní plot a arboristické práce. Doplnění a úprava hřiště o výše zmíněné vybavení přinese užitek občanům a návštěvníkům našeho města.

Více »