Renovace vybavení čekárny dětského oddělení

Prostor čekárny u dětských doktorek Mudr. Košnářové a Mudr. Drahoňovské je ve velmi neutěšeném stavu. Návrh spočívá v umístění nového vybavení, které by vytvořilo příjemné prostředí.
Realizovatelné
2022
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Stavební část prostoru čekárny v „dětském pavilonu“ jsou zrekonstruovány, avšak o vnitřní vybavení se nikdo nestará.
Návrh by měl sloužit všem rodičům a jejich dětem, kteří sem chodí k dětskému lékaři.
Prostor čekárny by bylo fajn nově vybavit a trávit tak čas při čekání na ošetření v hezkém prostředí, kde by se děti nenudily a cítily se příjemně.
Součástí nového mobiliáře by měly být 2 lavice, 2 přebalovací pulty, nástěnný věšák, zakrytí radiátoru a jeho napojení, dětský stolek a židličky či nějaké nástěnné herní panely.
Jako doplněk nového nábytku by neměla chybět nová výmalba. Kdyby se našli dobrovolníci třeba z nějaké umělecké školy či nadšenci – mohly by na stěnách vzniknout nějaké hravé dětské motivy, které by podpořily celkový dojem.

Odhadované náklady

135000 Kč

Umístění

Žižkova 282, Český Brod – pavilon F

Posouzení realizovatelnosti

Návrh je realizovatelný.

Kancelář vedení města

Návrh je realizovatelný.

Odbor rozvoje

2 komentářů

  • Nápad se mi líbí. Připomínám jen, že je nepraktické, aby byly herní panely umístěny pod věšáky. V zimě by se k hrám děti nedostali přes dlouhé kabáty a z krátkých na ně může kapat voda z tajícího sněhu. Krom toho mohou nemocné děti prskat na cizí rukávy 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Zútulnění čekárny dětského oddělení

Prostor čekárny u dětských doktorek Mudr. Košnářové a Mudr. Drahoňovské je ve velmi neutěšeném stavu, též společná chodba k Mudr. Cabrnochovi. Návrh spočívá v umístění nového vybavení, které by vytvořilo příjemné prostředí.

Více »

Bez aut do školy

Cílem projektu je vybudovat bezpečné vekokapacitní stojany na kola, koloběžky a další alternativní dopravní prostředky u ZŠ Žitomířská a ZŠ Tyršova.

Více »