Bleší trhy s doprovodným programem

Bleší trhy v centru města s kulturním doprovodným programem! Zakoupily bychom stoly a stojany, které by byly pro tento účel využity. Trhy by se pořádaly pravidelně 1x měsíčně od dubna do září.
Nerealizovatelné
2022
Sdílet:

Milý Brode,

přicházíme s návrhem do participativního rozpočtu. Líbilo by se nám sdílené místo v centru města, kde bychom mohli dát druhou šanci věcem, které už nepotřebujeme nebo nechceme a symbolický peníz je můžeme přenechat dalším. Kdyby náš návrh vyhrál, vzaly bychom si organizaci trhů na starosti a zajistily bychom, aby se dostalo na každého, kdo má zájem své věci takto prodat nebo přenechat. Samozřejmostí bude řád blešího trhu, alias Bleší řád, který pro vás připravujeme.
Trhy by se konaly na českobrodském náměstí 1x do měsíce od dubna do září. Zajistíme co nejzajímavější doprovodný program, který přiláká ještě více návštěvníků. Je to i šance, jak dostat do brodských ulic více kulturního povyražení.
Jedná se o univerzální mobiliář, které by město mohlo využívat i na další pořádané akce.

Předem vám děkujeme za podporu tohoto návrhu.

Odhadované náklady

70000 Kč
Pozn.: Zakoupení 16-ti mobilních stolů (o rozměru 180 x 90 cm) a 16-ti řadových věšáků (o délce 125 cm)

Umístění

Náměstí Arnošta z Pardubic

Posouzení realizovatelnosti

Po konzultaci a upřesnění záměru návrhu s autorkou nebyl návrh postoupen ke hlasování. Doprovodný program by generoval více než 10% z celkové ceny návrhu, což je v rozporu s pravidly. Při realizaci bleších trhů se nabízí úzká spolupráce s příspěvkovou organizací CVIK, která organizuje městské akce a disponuje se zázemím potřeným pro pořádání trhů. Navrhovatelka předloží ideu této aktivity na kulturní komisi, kde je jednou z členů i ředitelka CVIK, se snahou o zařazení pořádání bleších trhů do stávajícího kalendáře akcí ve městě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Posezení u Šembery

Narhuji umístit zastřešené posezení na místo rozpadlého stolu na louce u rozcestí Pod Šemberem. Posezení, které tam bývalo, už je ve velmi špatném stavu a altán nabídne útočiště v případě přeháňky.

Více »

Hravá zahrada

Pojďme v rámci participativního rozpočtu vytvořit v českobrodské nemocniční zahradě dětem „tak trochu jiné hřiště“ – hřiště s dřevěnými prvky známého umělce Lukáše Gavlovského – které bude v dětech probouzet fantazii, radost z dobrodružství a tvůrčího ducha.

Více »