Rozšíření městského mobiliáře

Úprava rozmístění laviček a odpadkových košů
Realizovatelné
2023
Sdílet:

Odůvodnění:

Jako jeden z mnoha jsem nucen navštěvovat potravinářské prodejny. Pro nás seniory s již sníženou mobilitou je to “výlet”, kdy již musíme přemýšlet, kde si lze odpočinout. Z mníšeckých sídlišť nebo z náměstí směrem k Bille a Penny není žádné místo, kde si lze odpočinout (mimo autobusových zastávek). Stejně tak v v těchto lokalitách absentují odpadkové koše. Odpadky od přesnídávek školáků tak většinou končí v předzahrádkách a přilehlé zeleni.

Popis:

Umístění laviček do ploch ve správě města, např. k trafostanici vedle záchytného parkoviště u Billy, další v okolí lékárny u Al Capone a u zdravotního střediska, nebo v Řevnické ulici u Esmarinu. Ve stejných místech a nebo na sloupy veřejného osvětlení umístit odpadkové koše se zajištěným pravidelným odvozu odpadků.
Při využití laviček, momentálně používaných k úplně jiným účelům, než bylo zamýšleno (u potoka na Pivovárce), by náklady byly jistě ve výši nezatěžující rozpočet města.

Odhadované náklady

160000 Kč

Umístění

Trasy km nákupním centrům

Jeden komentář

  • Dobrý den, myslím si, že je nutné rozšířit umístění nových laviček a odpadových košů ve městě. Pro starší generaci by to bylo užitečné a výtané.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy