Psí hřiště

Hřiště pro pejsky, kde se mohou setkávat, hrát si s ostatními a cvičit. Stačí pár překážek a parádní trénink s páníčkem je na světě.
Realizovatelné
2021
Sdílet:

Odůvodnění:

V Mníšku pod Brdy narůstá množství psů a nesocializace mezi sebou se zhoršuje. Místo pro setkávání je skvělou lokací, kde se pejsci mohou socializovat, pohrát si. Páníčci se mohou seznámit s dalšími pejskaři. Díky překážkám se psi lépe vyblbnou, cvičí se v poslušnosti a žijí spokojenější život. Díky tomu všemu jsou pak daleko příjemnějšími společníky pro sousedy i kolemjdoucí. Kvalita psího cvičiště na mníšku je současně velice podprůměrná.

Popis:

Hřiště pro pejsky, ideálně oplocené (stačí nízký plot 1.2m) kde se mohou setkávat, hrát a cvičit. Ne všichni pejsci jsou tak vychovaní, aby mohli běhat na volno a tak hraní s dalšími psími kamarády probíhá často jen na vodítku, což je obrovská škoda.
Psí hřiště by mělo obsahovat u vchodu koš na psí exkrementy, kam majitelé budou uklízet poklady svých psů. Tabuli s pravidli a tabuli s popisem překážek. Cca 3 skokové překážky, jednu lezecí stěnu tvaru A, jednu lezecí lavici. Překážek je spousta druhů a zároveň není nutná žádná. Hřiště by v ideálním případě mohlo obsahovat i lavici se stolem, kde si mohou majitele sednout zatímco si jejich chlupáči hrají. Hřiště se obvykle umisťují ve stínu, ale znám i ta na plném slunci.
Údržba je potřeba především v sekání trávy a občasné péči o překážky pokud jsou umístěny.

Odhadované náklady

150000 Kč

Umístění

Za vhodnou lokalitu pro realizaci tohoto nápadu považujeme travnatý prostor za Edenem vedle nové skautské klubovny. Mělo by se jednat o menší oplocené psí hřiště s několika vhodně zvolenými prvky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy