Zdravý život v Miloticích

Sérii přednášek na téma ekologických technologií v praxi (solární atd.) a moderního jídelničku pro zdravější život zmírňující dopad civilizačních onemocnění s workshopy a praktickými výsledky.
2022
Sdílet:

Cílem setkání, přednášek a workshopů je co nejsilnější prevence civilizačních onemocnění a zkvalitnění života všech občanů v Miloticích od dětí až po seniory, má přinést aktivní impulsy a know-how jak se prakticky postarat o zdravější způsob života našich občanů, příjemně je inspirovat a dát jim možnost přímo na místě osahat ekologické technologie, naučit se aplikovat šetrné způsoby hospodaření i přemýšlení k přírodě a naučit přípravu zdravých a jednoduchý pokrmů. Kombinace této enviromentální, ekologické a technologické zdatnosti nás nejen připraví na měnící se styl života, ale poskytne také občanům novou inspiraci jak se ekonomicky uplatnit ve způsobu hospodaření, který Česká republika od roku 2022 i v rámci evropských grantů, ale i přirozeného vývoje otevře svým občanům v silnější veřejné podpoře ve spolupráci se soukromými subjekty. Občané Milotic si díky tomuto balíčku vědomostí odnesou výborný základ pro zlepšení svého života i pro případné další sociální a ekonomické zapojení v Mikroregionu Nový Dvůr i národním trhu. Škola hrou a vyzkoušení si věcí prakticky přímo u přednášek má nejlepší výsledky.

Odhadované náklady

160000 Kč

Umístění

Přednášky v Kulturním Domě, Základní škole, umístění posezení a cyklostojanu s dobíjecím infopointem – náměstíčko Šidleny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Informační tabule na krajích obce

Vkusná dřevěná tabule umístěná při příjezdech do obce u Sýpky a od Ratíškovic.
Informovala by o té nejblížší kulturní, vinařské, sportovní či jiné akci v Miloticích.
Jejich informační plocha by byla variabilní
– buď by nesla plakát A0 za průhlédnou fólií/sklem
– nebo černou plochu, po níž se dá psát,
– jinak by tam běžný text jako “Vítáme Vás v Miloticích”.
Cedule oboustranná, aby byla vidět při příjezdu i odjezdu z dědiny.

Více »