Dětské hřiště za hasičskou zbrojnicí

Vybudování bezpečného uzavřeného hřiště pro rodiny s dětmi, pořízení vhodných hracích prvků pro malé i větší děti.
Realizované
2022
Sdílet:

Na dětském hřišti za hasičskou zbrojnicí je stávající prvek věžový se skluzavkou značně poškozený, dětem nebezpečný, a proto několik měsíců uzavřený. Místo něj je v návrhu opět věžový domeček se skluzavkou z kovové konstrukce v hnědé barvě, aby vzhledově zapadal mezi ostatní. Kovová konstrukce je svou životností delší než dřevěná.
Dalším prostorem v návrhu je místo, kde jsou původně šachy a kuželky. Tyto hrací aktivity nejsou tak využívány ke hře předškolních dětí, jak bylo možná zamýšleno v původním návrhu. Zejména kuželky a šachové figurky samotné jsou ze dřeva a funkci již dávno neplní. Jsou rozpadlé a tudíž nefunkční. V prostoru šach a kuželek je v návrhu pískoviště z kovového materiálu z důvodu delší životnosti. Je zapotřebí pořídit plachtu, která bude chránit pískoviště před nečistotami. Dalším hracím prvkem je houpací lávka, která v Miloticích zatím na žádném hřišti není a může tak přilákat na návštěvu hřiště. Jde o balanční prvek, díky kterému děti získávají rovnováhu.
V tomto návrhu jsou nové herní prvky, které přilákají děti ke hře a ke společnému scházení rodin.

Odhadované náklady

199856 Kč

Umístění

Zámecká 120, 696 05 Milotice (dětské hřiště za hasičskou zbrojnicí)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ostatní návrhy

Multifunkční dobíjecí stanice SPOT

SPOT ( Solární multifunkční nabíjecí stanice – mobiliář)
Je vhodný pro zařazení do systému IZS, díky integraci hlásiče varovného systému. Mobiliář nijak nevyžaduje napojení do sítě 230V, funguje plně na solární energii, která je získávána pomocí solárního panelu v horní části venkovního mobiliáře a je ukládána do integrovaného akumulátoru.

Více »