Okomentujte podané návrhy

Výsledky hlasování o participativním rozpočtu města Milevska – projektu SPOLU

Vítězem se stal projekt Písecké předměstí – modernizace dětského hřiště (219 hlasů). Druhým postupujícím je Veřejné ohniště (172 hlasů) a třetím postupujícím je Přístřešek pro volnočasové aktivity (167 hlasů).
Jedná se o projekty s náklady na realizaci ve výši 450.000,- Kč. V celkovém rozpočtu projektu SPOLU, který činí 500.000,- Kč (s možností dofinancování 50.000,- Kč) je tedy ještě prostor na další projekt ve výši do 100.000,- Kč. Tím je dle výsledku hlasování další v pořadí, Nové překážky na milevském skate parku (146 hlasů). Avšak u tohoto projektu bude nutné konzultovat s autorem možnost snížení nákladů. V případě, že bude snížení možné, bude projekt realizován. V opačném případě postoupí do fáze realizace další projekt v pořadí, kterým je Husovo náměstí – prostor u studny (141 hlasů), jehož náklady na realizaci činí 70.000,- Kč.

Nově je možné k podaným návrhům i příspěvkům vkládat komentáře. Jedná se o další ze způsobů, jak zapojit veřejnost a zároveň získat zpětnou vazbu nejen pro navrhovatele, ale i pro členy pracovní skupiny. Komentář po vložení podléhá kontrole administrátora webu, zda neobsahuje spam či jakýmkoliv způsobem neporušuje zákony ČR a v případě, že je v pořádku, je publikován.

Komentář lze vložit vždy na stránce ve spodní části pod hlavním obsahem.

 

Sdílejte článek s ostatními!
Facebook
Twitter
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality