Mladí a neklidní

Mladí a neklidní. Výstava mladých lidi z celého Chebska, kteří se věnují malování, tetování, hudbě, grafice, sportu, podnikání atp. Ukažme společně všem, že i v Chebu se rozvíjí budoucí géniové svého oboru a taky že plnit si svoje sny je velice důležité.
Autor(ka): Petr Valuš za tým Elusive
Nerealizovatelné
2022
Sdílet:
Odůvodnění:

Každý mi říká, že se v Chebu nic neděje, to chci změnit. Taky ukázat mladým, že dělat kraviny umí každý, ale věnovat svůj čas, píli a oddanost pro svůj sen je úplně o ničem jiném. Starším chci ukázat, že nejsme jenom generace, která prosedí celé dny u Facebooku.

Popis:

Každý by měl svůj koutek. Například grafik by měl vystavené svoje práce na zdi, mladý podnikatel by měl svůj stánek, kde popisuje svůj produkt, hudebník, například DJ, může odprezentovat svůj set atd.

Odhadované náklady

30000 Kč

Umístění

Cheb

Nerealizovatelné

Návrh je v rámci Mega nápadů nerealizovatelný. Schválená pravidla participativního rozpočtu nepočítají s podporou jednorázových, například kulturních akcí. Podporu na podobný typ akcí je možné na základě podané žádosti získat z každoročně vyhlašovaného městského dotačního programu pro oblast kultury.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy