Workoutové/parkurové hřiště

Jedná se o nové workoutového hřiště, rozšířené o parkur. Využití i pro profesionalní sportovce, trenéry. čímž by se odlišovalo od nynějšího hřiště na městském koupališti, které je dle mého názoru zastaralé, lehce poničené a s příliš úzkým využitím možností. Nové hřiště by vzniklo v zadní části hřiště Lipovka, čímž by doplnilo hřiště s umělým povrchem o další možnost sportovního vyžití.
Realizovatelné
2023
Sdílet:

Odůvodnění:

Hřiště by se odlišovalo od nynějšího hřiště na městském koupališti tím, že by bylo uzpůsobeno nejen pro amatéry, ale i profesionální sportovce, kvalitnější materiál, delší životnost, rozšíření o parkur, který v Hustopečích zcela chybí a místní parkuristé jezdí mimo Hustopeče atd..

Popis:

Workoutové hřiště by mělo být v barvách Hustopečí, je možnost dodělat i erb či mandli jako bonus pro turisty, kteří uvidí vše na konstrukci, tudíž by bylo využito i pro krásu a zvelebení města. Dále se využije, jak pro rekreaci, tak pro profesionály. Je zde rozšíření o parkur, adaptery na kruhy, větší průměr hrazd, delší životnost, kvalitnější materiál. Nové hřiště by vzniklo v zadní části hřiště Lipovka, čímž by doplnilo hřiště s umělým povrchem o další možnost sportovního vyžití.

Firma, jenž projekt navrhla již spolupracuje s fitnessfreedom, kde jsem kvality této značky sám vyzkoušel. Podrobnější informace bych rád uvedl na prezentaci/obhajobě projektu, kde by měl být přítomen sám projektant.

Odhadované náklady

290000 Kč

Umístění

Hřiště lipovka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

METEO FARMA HUSTOPEČE

Vybudování modulárního, otevřeného systému profesionálních meteostanic v katastru města, s hlavní meteostanicí umístěnou v mandloňových sadech a vedlejší umístěnou v centru města.

Více »