HUSTOPEČE ZELENOU!!!

Návrh spočívá v ozelenění Hustopeče. Sadba stromů, keřů, ale klidně i trvalek a travin.
Realizovatelné
2023
Sdílet:

Odůvodnění:

Hustopeče jsou nevzhledné, samý beton, parkoviště, budovy a málo zeleně.

Popis:

Na ulici Brněnské by se mohlo vysázet 11 stromů a 9 keřů.

Odhadované náklady

90000 Kč

Umístění

Parkově upravená plocha Ulice Brněnská

Jeden komentář

  • souhlasím s ozeleněním Hustopečí, ale ráda bych se přimluvila za využití již zelené plochy na konci ulice Svat. Čecha (naproti benzinové pumpy p. Hádlíka) k oplocenému výběhu pro psy, který by určitě rádi využívali pejskaři z mého okolí (o tom jsem přesvědčená). Podobný výběh funguje poblíž ulice Polní v Hustopečích. Zeleň by zůstala, radost majitelů psů veliká….ve výběhu by po svých miláčcích jistě uklidili jejich exkrementy, to je samozřejmostí každého slušného majitele psa. Za již tak dost vysoké poplatky za psa by Město Hustopeče mohlo jistě tuto možno st zvážit…kdyby bylo potřeba, seženu podpisy majitelů psů PRO..

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

METEO FARMA HUSTOPEČE

Vybudování modulárního, otevřeného systému profesionálních meteostanic v katastru města, s hlavní meteostanicí umístěnou v mandloňových sadech a vedlejší umístěnou v centru města.

Více »

Dětská lanovka na Křížovém vrchu

Dětské hřiště na Křížovém vrchu má velký nevyužitý potenciál. Přírodní prvky zaujmou především malé děti. Proto by bylo dobré doplnit něco, co bude bavit i starší děti. Lanovky jsou na hřištích velmi oblíbené a vyhledávané atrakce. Rodiče už nebudou muset řešit, kam s malým dítětem a se starším sourozencem. Design lanovky je navržený tak, aby zapadl do přírodního rázu hřiště.

Více »