Dětské 3D hřiště

Navrhuji vytvořit dětské hřiště s 3D herními prvky, které se moc nevidí. Herní prvky jsou barevné , nenáročné na údržbu a mají dlouhou životnost. Takové hřiště ocení děti i rodiče. Herní prvky jsou vyrobeny ručně a z odolných materiálů. Produkty splňují hygienické standarty a neobsahují polycyklické aromatické uhlovodíky.
Realizovatelné
2021
Sdílet:

Odůvodnění:

Město Hustopeče by potřebovalo další hřiště, pořád se staví nové domy, bytovky a všechny hřiště jsou přeplněné. Pod ulicí Větrnou je nevyužité petanquové hřiště, kde je krásný prostor. Nové dětské hřiště by se na toto místo hodilo.

Popis:

Za částku 250 000 Kč by na hřišti mohly být 3 nové 3D herní prvky (ježek, krtek a šnek). Produkty jsou určeny pro děti od 0 do 8 let. Povrch by zůstal původní, nebo by se dala okolo zvířátek udělat dopadová plocha. Firma https://www.3dprogram.eu/ má plno krásných věcí na výběr. Uvedená cena je konečná a zahrnuje dopravu, montáž , přípravu , DPH apod. S celým projektem se dá ještě manipulovat a vše doladit. Děti i rodiče budou z takového hřiště nadšení. Mysleme na ty nejmenší, kteří takové moderní hřiště ocení.

Odhadované náklady

250000 Kč

Umístění

Hustopeče, ulice Větrná

2 komentářů

  • 3D hřiště je skvělý nápad 👍 hřiště mezi Mírovou a Okružní ulicí by si zasloužilo taky úpravu – při nejmenším nový povrch

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

METEO FARMA HUSTOPEČE

Vybudování modulárního, otevřeného systému profesionálních meteostanic v katastru města, s hlavní meteostanicí umístěnou v mandloňových sadech a vedlejší umístěnou v centru města.

Více »