Dětská lanovka na Křížovém vrchu

Dětské hřiště na Křížovém vrchu má velký nevyužitý potenciál. Přírodní prvky zaujmou především malé děti. Proto by bylo dobré doplnit něco, co bude bavit i starší děti. Lanovky jsou na hřištích velmi oblíbené a vyhledávané atrakce. Rodiče už nebudou muset řešit, kam s malým dítětem a se starším sourozencem. Design lanovky je navržený tak, aby zapadl do přírodního rázu hřiště.
Realizovatelné
2023
Sdílet:

Odůvodnění:

Dětské hřiště na Křížovém vrchu je herními prvky zaměřené jen na malé děti. Rodiče vícero dětí různých věkových kategorií proto musí volit jiné hřiště, vzdálené od Křížáku, aby se tam zabavily i ty starší děti. S lanovkou by byla zábava pro všechny.
Navíc Hustopeče lanovku na žádném hřišti ještě nemají.
Kromě toho značná část hřiště je nevyužitá. Velká plocha ve svahu nelze použít na hry s míčem, ani třeba na běhání.

Popis:

Lanovka o délce 18 m by využila prázdnou travnatou plochu ve svahu. Vyrobena je z akátového a dubového dřeva. Splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 1176. Dopadová plocha je cca 8 m2. Výrobu i montáž by zajistila firma specializující se na veřejná dětská hřiště.
Lanovka je navrhnuta tak, aby provedením zapadla do přírodního rázu hřiště.

Odhadované náklady

200456 Kč

Umístění

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

METEO FARMA HUSTOPEČE

Vybudování modulárního, otevřeného systému profesionálních meteostanic v katastru města, s hlavní meteostanicí umístěnou v mandloňových sadech a vedlejší umístěnou v centru města.

Více »