FOTOPOINT – panorama Českého Brodu

Fotopoint ve stylu obřího obrazového rámu s posezením a panoramatickým začleněním Českého Brodu
Realizovatelné
2022
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Originální fotopoint, který může fungovat jako art stylový prvek našeho města, ale především sloužit jako atyp fotografického zvěčnění s panoramatem Českého Brodu v pozadí. Pozadí lze podle polohy fotoaparátu posouvat dle libosti. Výsledkem je tedy vaše fotografie s naším oblíbeným městem v obrazovém obřím rámu, která může sloužit k archivaci do rodinného alba nebo k okamžitému zaslání přátelům, na instagram, facebook apod. V případě prezentace na sociálních sítích se jedná o netradiční promo města Český Brod. Motivační bod pro kolaře, turisty, cíl procházky pro broďáky a jejich návštěvy. V restauraci na Malechově probíhá mnoho oslav a svateb, pro které by byl tento fotopint také jistě vítaným zpestřením. Stejně tak by se ji uplatnil při návštěvách hřbitova, kde se mnohdy při smutnějších příležitostech sejdou příbuzní i celé rodiny, které se léta neviděly. Konstrukce je robusní železná, vnitřní prostor obložen dřevem (dle městského manuálu). Instalace je řešena tak, aby bylo případně možné přesunout, tzn. patky kvůli stabilitě, jištěné kolíky, zapuštěné v zemi (tedy ne beton s pevným ukotvením navždy). Na horní část rámu lze instalovat znak města či logo, aby byla zřetelná identifikace místa. Tak jako před 100 lety naši předkové zasílali dopisnice s panoramatem Českého Brodu poštou, můžeme i my pokračovat ve 21. století prostřednictvím mobilních aplikací v šíření krásy našeho města do celého světa.

Odhadované náklady

162500 Kč

Umístění

Malechov, prostor před hřbitovem

Posouzení realizovatelnosti

Návrh je realizovatelný.

Odbor výstavby a územního plánování

Návrh je realizovatelný.

Odbor životního prostředí a zemědělství

Návrh je realizovatelný.

Odbor rozvoje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější návrhy

Fotbalové branky a basketbalové koše k volnému sportování

Cílem projektu je osadit vybraná místa (v tomto konkrétním případě oblast cyklostezky mezi Českým Brodem a Štolmíří, tzv. „Útulna“) fotbalovými brankami a basketbalovými koši. Snahou je umožnit zejména dětem větší sportovní vyžití ve venkovním prostoru, a to bez nutnosti velkých investic ze strany města.

Více »

OŽIVENÍ DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ U RADNICE

Záměrem projektu je revitalizace stávajícího dětského hřiště v parku vedle radnice. Úprava prostoru bude spočívat v doplnění dětského hřiště o 7 dřevěných laviček, pískoviště, bezpečnostní plot a arboristické práce. Doplnění a úprava hřiště o výše zmíněné vybavení přinese užitek občanům a návštěvníkům našeho města.

Více »