Přibývá jeden dokončený Mega nápad za druhým

15. 6. 2021
Kuličková dráha

Hotova je už více než polovina zvolených návrhů z loňského premiérového ročníku projektu chebského participativního rozpočtu Mega nápady. V uplynulých týdnech byly dokončeny další tři.

Na okraji hradního příkopu v sousedství Hradební ulice vyrostla z iniciativy paní Lenky Berankové unikátní kuličková dráha. Rodinám s dětmi je tak v Chebu k dispozici další atraktivní a originální volnočasová aktivita, kdy si stačí přinést pouze pytlík s kuličkami. Kuličková dráha je vyrobena z bezpečného gumového materiálu, který se běžně používá pro dětská hřiště.

Dokončeno už je rovněž workoutové hřiště v areálu 6. základní školy, jehož vybudování navrhl Jiří Beneš. Všichni zájemci si tak již mohou zacvičit na čerstvém vzduchu a naplnit motto projektu: Kdo cvičí, nezlobí.

Hotov je také nápad paní Květy Gordonové – revitalizace hřiště ve vnitrobloku domů v ulici Do Zátiší na sídlišti Skalka. Došlo k obnově zarůstající pískové plochy nebo instalaci nových laviček. Přibyl také nový herní prvek Bagr, díky kterému mohou menší děti rozvíjet svůj technický um.

Z loňského prvního ročníku Mega nápadů vzešlo 13 zvolených návrhů. Realizace všech má být dokončena do prosince letošního roku.

Sdílejte článek s ostatními!
Facebook
Twitter
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality