Další tři projekty jsou hotové!

16. 3. 2022

Na přelomu roku 2021 a 2022 byly realizovány další tři projekty Tvoříme Děčín:

Jedním z nich je projekt s názvem „Chodník pod mostem„, jejímž navrhovatelem byl pan Brčák. Díky tomuto projektu došlo ke zpevnění a rozšíření asfaltové plochy pod mostem tak, aby chodci nemuseli vcházet do vozovky. Práce provedla firma DOKOM FINAL s.r.o. a celková cena činila 82 tis. Kč vč. DPH. Projekt v hlasování podpořilo 198 osob.

Úspěšně realizován je dále projekt „Bezpečné napojení na cyklostezku na Starém městě“ od pana Marvana. Oprava úseku zlepšila napojení cyklostezky na ulici Březová a dále na Staré Město a zvýšila se tak bezpečnost cyklistů na samotné cyklostezce. Dodavatelem byly firmy Budistav s.r.o. a SaM silnice a mosty Děčín a.s.  Celkové náklady projektu jsou ve výši 91.193,- Kč vč. DPH. Do budoucna pak město plánuje celkovou opravu navazující vozovky ve směru na ul. Březová.

V Želenicích u lesoparku Bažantnice je nové workoutové hřiště. Jedná se o návrh pana Kudrmanna, díky kterému se rozšíří sportovní možnosti obyvatel. Pro tento projekt hlasovalo 264 osob a celkové náklady jsou ve výši 449 tis. Kč vč. DPH.

Nový ročník Tvoříme Děčín již běží! Až do konce května je možné podávat návrhy na vylepšení města a jeho blízkého okolí.

Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další aktuality