Rekonstrukce dětského hřiště v areálu SK Slavoj Zbraslav

Stávající dětské hřiště na Slavoji je ve špatném stavu a herní prvky neodpovídají současným standardům. SK Slavoj je přitom často navštěvován obyvateli Zbraslavi – a to nejen rodiči s dětmi, které sem docházejí na fotbalové tréninky a utkání, ale i rodinami ze sousedství. Během víkendu se na Slavoji pravidelně koná několik fotbalových zápasů, na které přijíždějí i děti z jiných městských částí.
Nerealizovatelné
2019
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Kompletní rekonstrukce dětského hřiště na SK Slavoj Zbraslav počítá s výměnou všech herních prvků, úpravou povrchu hřiště a celkovým oplocením, které zamezí vstupu psů. Jedná se o malý prostor, kde se setkávají děti všech věkových kategorií. S tím bude také proveden výběr herních prvků. Zrekonstruované dětské hřiště na SK Slavoj Zbraslav přispěje k lepšímu volnočasovému vyžití místních dětí a bude dobrou vizitkou Zbraslavi pro návštěvníky z hostujících klubů.

Předpokládané náklady: 300.000,- Kč vč. DPH

Autor návrhu: Tomáš Bohatec

Odhadované náklady

300000 Kč

Umístění

Posouzení realizovatelnosti

Návrh souvisí s již probíhajícím projektem „Rekonstrukce sportovních ploch“ SK Slavoj Zbraslav, kde mají vzniknout nová parkovací místa přímo kolem plochy s herními prvky. V tuto chvíli není možné přesně vymezit prostor hřiště a vyloučit kolizi s již povoleným a městkou částí podporovaným projektem.

Ostatní návrhy