Nové lavičky u prodejny Albert

Zkulturnění okolí samoobsluhy Albert odstraněním torz původních laviček a osazením novými, včetně souvisejících úprav bezprostředního okolí. Investice se týká odstranění zbytků původních laviček a osazení novými, včetně související úpravy bezprostředního okolí a položení zámkové dlažby na místa laviček, která nebudou nově osazena.
Realizovatelné
2017
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Odstraněny budou všechny původní lavičky, tj. 4 ks před vstupem do prodejny a 3 ks na levé straně objektu pod cedulí Pivnice. Nové lavičky budou osazeny v počtu 2 ks před vchodem do prodejny a 1 ks na levé straně objektu. Lavičky nemají primárně sloužit k posezení spojenému s konzumací alkoholických nápojů, proto je jejich počet proti původnímu stavu nižší.

Odstranění stávajících zbytků laviček a instalace nových není v tomto případě podmíněno souhlasem majitele pozemku, kterým je Hlavní město Praha.

Kovová lavička Dynamic, kovo-art.cz, Kovo-Art Poděbrady s.r.o. – tato lavička byla vybraná jako nejvhodnější. Jedná se o univerzální ekonomickou lavičku moderního vzhledu, bez opěradla zad, vhodnou do venkovních prostor s větším nebezpečím poškození a vandalizmu. Robustní ocelová konstrukce je opatřena zinkem a doplněna masivními dřevěnými prkny ošetřenými lazurovacím lakem.

Stavební připravenost – odstranění a likvidace původních laviček a zabetonování/zašroubování nových a doplnění zámkové dlažby

Úprava okolí – zahradnické úpravy.

 

Předpokládané náklady: 100 000 Kč vč. DPH

Navrhovatelka: Věra Kropíková

Odhadované náklady

100000 Kč

Umístění