Funkční plocha pro Skatepark

Návrhem freestylové plochy chceme poskytnout mládeži další způsob, jak využít volný čas. Zbraslav prozatím nenabízí žádný takový prostor a sportující mládež nemá možnost se na Zbraslavi rozvíjet ve freestylových sportech, čímž nastává mezera pro trávení volného času mládeže.
Nerealizovatelné, V investičním plánu města
Nerealizovatelné, V investičním plánu města
2016
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Na skatepark by byla využita využita plocha základní školy Nad Parkem, kde jsou 4 nevyužívaná asfaltová hřiště. Plocha pro skatepark by měla mít obdelníkový půdorys o rozměrech 10 x 15m (základovou spáru by zajistila stávající asfaltová plocha, která by obsahovala 5 freestylových prvků ( 1xbang, 2xgrindbox, 1xraily, 1xradius) a zázemí ve formě 2 laviček a 1 odpadkového koše.

Plochu by mohli využívat všichni občané, kteří se zajímají o freestylové sporty. Mezi freestylové sporty, pro které by plocha sloužila patří : skateboard, freestyle bmx, freestyle mtb, freestyle koloběžky, freestyle brusle.

Navrhovatel: Štěpán Stejskal

Rozpočet: 86.000,- Kč

Odhadované náklady

86000 Kč

Umístění

Posouzení realizovatelnosti

V lokalitě, kde měla být funkční plocha pro skatepark podle tohoto návrhu vybudována, připravuje městská část rozsáhlejší projekt revitalizace sportovišť. Součástí tohoto velkého projektu je také skatepark (prakticky na stejném místě, ale větší). Návrh se tedy neúčastní hlasování v rámci participativního rozpočtu, ale úřad městské části navázal s navrhovatelem spolupráci na přípravě budoucího skateparku.