Basketbalová přípravka

Cílem návrhu je umožnit dětem z basketbalového kroužku při základní škole V. Vančury hrát soutěžní utkání proti týmům jejich vrstevníků z jiných pražských škol. Utkání se uskuteční v rámci turnaje Kamínka a Zbraslavského poháru a letního soustředění.
Nerealizovatelné
2016
Sdílet:

Po domluvě s navrhovatelem se tento projekt uchází o finanční podporu v rámci Programu pro poskytování dotací MČ Praha-Zbraslav v oblasti volného času, kultury, sportu, vzdělávání a v sociální oblasti.

Realizace návrhu rozšíří pravidelné každotýdenní basketbalové tréninky dětí o další tři akce:

  • Basketbalový Zbraslavský pohár 2016
  • Streetballový turnaj Kamínka 2016
  • Příměstské basketbalové soustředění (srpen 2016)

Oba turnaje (Zbraslavský pohár 2016 a Kamínka 2016) představují pro děti vrchol jejich celoroční docházky na kroužek basketbalu. Zde mají žáci možnost v „ostrých soutěžních“ zápasech otestovat svou výkonnost v porovnání s vrstevníky z dalších základních škol. Zbraslavský pohár probíhá ve standardním „pětkovém“ basketbalu, Kamínka 2016 je streetballový turnaj trojic.

Příměstské soustředění bude zahájením nové basketbalové sezóny 2016 – 2017. Bude určen jednak stávajícím hráčům přípravky, jednak novým zájemcům o tuto hru.

Basketbalový kroužek působí při základní škole V. Vančury Zbraslav od roku 2009. Podrobnější informace o aktivitách kroužku lze najít na jeho webových stránkách zde .

 

Navrhovatel: Jindřich Soukup

Rozpočet: 38.000,- Kč

Odhadované náklady

38000 Kč

Umístění