Skejtovna

Místo jako stvořené k odpolednímu odpočinku na levém břehu Labe v blízkosti budoucího skateparku. Klubovna vzniklá přestavbou lodního kontejneru bude sloužit pro konání kulturních událostí (koncertů, výstav, sportovních závodů…). Sportovci si zde budou moci půjčit potřebné sportovní vybavení. Dále poslouží jako technické zázemí skateparku, které je pro jeho kvalitní údržbu nezbytné.
V realizaci
2020
Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

V loňském ročníku PRima nápad 2019 a v letošním ročníku středočeského participativního rozpočtu Můj kraj 2020 jsme získali peníze na stavbu skateparku, jehož realizace je plánována na začátek příštího roku. Nyní přicházíme s nápadem multifunkčního objektu klubovny .

Klubovna vznikne přestavbou skladového kontejneru o vnějších rozměrech 6096 x 2438 x 2896 mm a plošné výměře 14,86 m2. Vnější vzhled objektu bude upraven v moderním jednoduchém stylu. Vnitřní přestavba bude podléhat funkci objektu. Kontejner bude vybaven bočním výdejním okénkem a jeho vnitřní prostor bude příčkami rozdělen na několik části. Z důvodu umístění objektu u řeky bude kontejner upraven tak, aby byl snadno přemístitelný, pokud by nastalo nebezpečí povodní.

Objekt bude plnit řadu funkcí: Půjčovna sportovního vybavení pro začínající i pokročilé sportovce (skateboardy, helmy, chrániče…). Zázemí přilehlého skateparku, kde bude možné ukládat potřebné nářadí a další věci související s jeho provozem. Místo konání venkovních hudebních vystoupení, uměleckých výstav a skateboardových závodů.

Odhadované náklady

500000 Kč

Umístění

U Skateparku (na břehu Labe u cyklostezky na Kostelec nad Labem).

Nejnovější návrhy