Kruhový objezd u Tesca: „Vítá vás Brandýs nad Labem – Stará Boleslav“

Pojďme zvelebit kruhový objezd u Tesca! Dotáhnout již rozpracovaný projekt, provést výsadby a provést hlasování o nejlepším možném řešení z vyhotovených návrhů, abychom tu naší „bránu“ do města měli hezkou.
Nerealizovatelné
2021
Sdílet:

Nerealizovatelný – pozemek není ve vlastnictví města.

Je škoda, že příjezd do našeho města, v podobě kruhového objezdu u Tesca, není nijak zajímavý a prestižní. Spousta měst má svůj specifický „kruháč“, který v sobě nese nějakou symboliku, typickou pro dané město (Třeboň – kapr, Dvůr Králové – surikaty, Benátky n. J. – sluneční soustava, ….).

Návrh projektu je již několik let rozpracován a je škoda, že se ještě neuskutečnil, nedotáhlo se vše potřebné na Krajském úřadu a na dopravní policii do konce.

Bylo by moc hezké oslovit pár umělců, nejlépe z okolí, aby navrhli nějakou plastiku, artefakt, ….. a kdyby si občané města mohli ze dvou návrhů vybrat finální řešení, aby se také na podobě tohoto kruhového objezdu podíleli. Převážná část „kruháče“ by mohla být osazena vhodnými trvalkami a cibulovinami, které by po celý rok dělaly kolemjedoucím radost.

Zvelebený kruhový objezd bude nepochybně pro potěchu všem kolemj(e)doucím a jeho estetická hodnota zvýší reprezentaci města.

Odhadované náklady

500000 Kč

Umístění

Nerealizovatelné

Nerealizovatelný z důvodu vlastnických práv -pozemek není ve vlastnictví města.

Nerealizovatelný - pozemek není ve vlastnictví města.

Nejnovější návrhy