Zkonzultujte s námi své nápady

21. 4. 2021

Je tu další ročník PRima nápadu, v rámci kterého si sami rozhodnete, kam a jak město zainvestuje 2,5 milionu korun. S nápady, co vylepšit v našem městě, můžete přicházet do 31. května.

Máte-li nápad a nejste-li si jistí, zda Váš nápad splňuje podmínky a půjde zrealizovat, můžete využít konzultačních dnů, kde vše spolu detailně probereme a poradíme

  • 10. května od 15 do 18 v Brandýse nad Labem
  • 12. května od 14 do 17 ve Staré Boleslavi

Každý PRima nápad musí splnit tyto podmínky: náklady na realizaci jednoho návrhu nesmí přesáhnout 500 000 Kč vč. DPH, návrh musí být na pozemcích či majetku města, musí mít přínos pro město a jeho občany a být udržitelný alespoň 10 let. Podání PRima nápadu není složité: musíte to stihnout do konce května, co nejdetailněji popsat svůj PRima nápad, co nejpřesněji odhadnout náklady a přidat ilustrační obrázek. Návrh může podat občan města starší 15 let, každý může v daném roce podat max. 3 nápady. Návrh lze podat prostřednictvím on-line formuláře na www.primanapad.brandysko.cz, poslat emailem nebo podat v tištěné podobě na podatelně města.

Všechny došlé návrhy zkontrolujeme, prověříme, zda vyhovují pravidlům projektu a jsou realizovatelné. Pokud bude něco v nesouladu, pokusíme se společně s navrhovatelem najít způsob, jak projekt upravit. Po prázdninách proběhne prezentace všech došlých PRima nápadů a vše opět vyvrcholí v říjnu on-line hlasováním, ve kterém si sami občané vyberou, které PRima nápady má radnice realizovat.

Těšíme se na Vaše nápady!

Sdílejte článek s ostatními!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Další aktuality